2737
2739

اول از همه بگم جنت آباد خونه داریم لطفا پیشنهاد خرید خونه رو ندین

چون منطقه 5 هستش زندگی نمیکنیم اونجا

الان نیاوران دوتا خونه هست یکیش میگه 150 متر 3 خواب 2 میلیارد و 900 رهن کامل

اون یکی 180 متر 3 خواب 1 میلیارد ماهی 60

کدوم نظرتونه.

مجدد میگم پ.ن‌:چون تعدادمون زیاده باید خونه بزرگ اجاره کنیم

مامان پنج تا نی‌نی😍❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سلام عزیز دیگه چرا گریه 

خب اجاره که خودت میدونی از دستت می‌ره 

سالی یعنی یک و دویست اجاره باید بدی قشنگ برابری می‌کنه با اون یکی 

۱۵۰ متر سه خواب کامل رهن هم خوبه 

مگه اینکه بتونی از یک میلیاردی که نمیگذاری رو رهن آنقدر در بیاری که هم اجازه تامین بشه هم چیزی بیشتر دستت بمونه که ضرر نکنی‌ 

مبارک تون باشه خونه جدید 

2740

هیچی میرفتم تو خونه خودم میشستم این پول که میخوام به صاحبخونه بدم جمع میکردم نیاوران خونه میخریدم نه رهن کنم که هرسال اررش پولم کم بشه اجاره دادنم از کف آدم میره اصلا این کار منطقی نیست میشه جیب خالی و پز عالی 

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
هیچی میرفتم تو خونه خودم میشستم این پول که میخوام به صاحبخونه بدم جمع میکردم نیاوران خونه میخریدم نه ...

جیب که خالی نیست ولی خونه خودمون ته تهش بخوان بین 15 تا 20 میلیارد ببرن نیاوران خونه‌ی ترتمیز تازه ساز و بزرگ بخوای بخری باید حداقل بالای 40 داشته باشی

مامان پنج تا نی‌نی😍❤️

ببخشید میگم ولی این کارت اصلا عقلانی نیست همون 2900 بزار رو خونت یه خونه ی بهتر بخر مگه دیوونه ای

تو زندگیت فقط به دو نفر اعتماد کن ‌؛                       یکی اونی که تو آینه نگاه میکنی و می بینیش، یکی اونی که به آسمون نگاه میکنی و نمی بینیش 🌿💙
ببخشید میگم ولی این کارت اصلا عقلانی نیست همون 2900 بزار رو خونت یه خونه ی بهتر بخر مگه دیوونه ای

2900 یه خونه بهتر؟حداقل کمه کم 10 میلیارد میخواد

مامان پنج تا نی‌نی😍❤️
جیب که خالی نیست ولی خونه خودمون ته تهش بخوان بین 15 تا 20 میلیارد ببرن نیاوران خونه‌ی ترتمیز تازه س ...

حب مبگم که خونه خودت زندگی کن دوسه سال سفت و سخت جمع کن حیف ۶۰ تومان آدم بده اجاره در نهایت به هیج جا هم نمیرسه اصلا کارتون اقتصادی نیست 

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
2706