2733
2739
عنوان

شکم بزرگ در ماه چهارم 😢

| مشاهده متن کامل بحث + 650 بازدید | 47 پست
ان شاء الله خودم این ترکیبو دوست دارم  یه پسر تقریبا سه ساله هم دارم  دوست دارم هم خواهر ...

ماشالله

من فک کردم بچه اولته 

ان شاءالله به سلامتی فارغ شی

خدایا  تو رو به بزرگیت قسم،نه نگو😭 امیدم فقط تویی،اگه امضامو دیدین برا حاجت دلم دعا کنین🙏🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

🥲 منم  ولی برای شما خیلی سخت میشه چون دو قلو داری 😍  احتیاط کن که دوچار زایمان زودرس ن ...

آره احتیاط میکنم، کلا بارداری استرس زایی 

من هر کی بهم بگه لاغر شدی خوشحال میشم بخدا 

تو هم ناراحت نشو، چند وقت دیگه حسابی تپلی میشه 

2728
آره احتیاط میکنم، کلا بارداری استرس زایی  من هر کی بهم بگه لاغر شدی خوشحال میشم بخدا  تو ...

😅😅😅

امیدوارم الان که همه اش غر میزنن 

تو خونه نیستن نمی بینن شکمم چه‌قدر بزرگ شده نسبت به ماه بارداریم میگن چرا صورتت لاغر شده 

2740
همین الانم دارم غذا نمیتونم بخورم یا بپزم حالت تهوع و بالا آوردن هم که نگم برات

منم همینطوری بودم بعد ماه چهارم کم کم دارم خوب میشه، چاره ای جز تحمل نداری 

ایشالا زودی خوب شی 

منم همینطوری بودم بعد ماه چهارم کم کم دارم خوب میشه، چاره ای جز تحمل نداری  ایشالا زودی خوب شی ...

داشتم به ویار عادت میکردم که هماتوم هم اومد الان کمر درد، دل درد، لک بینی هم اضافه شد خطر هم داره حداقل خدا کنه اینا زودتر رفع بشن  

‌‌ زندگی  هیچوقت آسون­تر نمیشه، تو قوی­‌تر  ‌شو...!️
داشتم به ویار عادت میکردم که هماتوم هم اومد الان کمر درد، دل درد، لک بینی هم اضافه شد خطر هم داره حد ...

عزیزززم پیش میاد، خطر داره ولی با مراقبت ان شاء الله رفع میشه، استرس از همه چی بدتره 

شیافتو مرتب بذار و به چیزهای خوب فکر کنه

عزیزززم پیش میاد، خطر داره ولی با مراقبت ان شاء الله رفع میشه، استرس از همه چی بدتره  شیافتو م ...

انشالله نی نی های توهم سالم و سلامت دنیا میان 

‌‌ زندگی  هیچوقت آسون­تر نمیشه، تو قوی­‌تر  ‌شو...!️
2706