2733
2734

خواستم بگم؛

۱-ما خودمونم خوشمون نیومد اون خانم پرستار خبر چیزی رو آورد که به ما مربوط نمیشد اتفاقا به مادرمون گفتیم به مادرش بگه دیگه این کار رو نکنه  چند وقت پیش هم از یکی دیگه به همین صورت خبر آورد  بازم ناراحت شدیم! گفتیم مگه پرستارها نباید امانت دار باشن؟؟؟؟

۲- این تاپیک هم بابت این بود که اون خانمی که دخترش با رحم اجاره ای پسر آورده بود  توی مهمونی و توی فامیل با حرف هاش دل خیلی ها که دو سه تا دختر داشتند رو شکوند  دو سه نفر هم که ساده تر بودن شنیدم آه میکشیدن میگفتن خووشبحالش که پسر آورده اونم دوقلو!!!! خواستم بگم  ما هیچوقت از لایه های پنهان زندگی بقیه خبر نداریم!!!  اون پیرزن و دخترش وقتی اینجوری پُز پسر میدن  در درونشون خیلی دوست داشتن دختر داشتن ولی خودش به دنیا میاوردش!!!!  

کسانی که با رحم اجاره ای بچه دار میشن بسیار قابل احترام هستن و اصن هیچ فرقی با بچه ی خودشون نداره

اما رفتارهای زشت این مادر و دختر باعث شد این تاپیک رو بزنم!!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من جات بودم یه تیکه مینداختم ک بفهمه میدونم دیگه پسر پسر نکنه

این حرفم خوب نیستا این می‌دونم حرف ها داره در صورتی جرم نکردن که رحم اجاره ای بوده بچه خودشون که هست 

منم میگم هر کسی یه جوری زندگی میکنه و هر کسی یه جوری بچه دار میشه!

حالا این خانوم و دخترش پسر دوست داشتن و هر کاری کردن  به خودشون مربوطه  اصلاً خیلی هم کار خوبی کردن

ولی اینکه بیان نیش و کنایه به بقیه بزنن این واقعاً درست نیست!!!!

این خانوم که میگم خودش و دخترش هم تحصیلکرده هستن و هم اینکه خیییلی پولدار ،  ولی حرفاشون از روی بی فرهنگی و عقده هست!!!

اگر کسی کارهای خودشون رو میکرد و اینا متوجه میشدن آبرو براش نمیزاشتن!!!!

ببین ۱۴ سال نازایی و دنبال درمان بودن و کلی زخم زبون و تنهایی کشیدن کم نیست. نمیدونم چرا مدام تاپیک میزنی ولی اینکه بعد از ۱۴ سال دارن ذوق بچه ها را میکنن اما شما میگی آشنامون ک پرستاره رفته پروندشو زیر و رو کرده ک رحم اجاره ای بوده و تخمک خودش نبوده و.. اینکار شما ک دنبال باز کردن مشت اونایید بنظرم زشت تره. گرچه نعمت خدا دخترو پسر نداره اما اگر اونا تو جاهلیت بسر میبرن شما هم همچین افکار جالبی ندارید ک دنبال بردن آبروی مردمی. میگه طبیعی باردار شده بگو مبارکه و تمام

کاربری ۴ ساله ام ترکید.. بخاطر یه اعتراض مسالمت آمیز🤫🤫
من جات بودم یه تیکه مینداختم ک بفهمه میدونم دیگه پسر پسر نکنه

نه بابا

چه کاریه!!!

خودمون هزار تا مشکل داریم!!! دل نشکستیم وضعمون اینه

حالا بیایم دل بقیه رو هم بشکونیم! چی میشه!🙄

ببین ۱۴ سال نازایی و دنبال درمان بودن و کلی زخم زبون و تنهایی کشیدن کم نیست. نمیدونم چرا مدام تاپیک ...

والا ما فقط اتفاقی فهمیدیم....

اصلاً کاری نداریم به این چیزا!!! خیلی هم ناراحت شدیم! 

وقتی پولدارن بهترین امکانات رو برای بچه هاشون فراهم میکنن و وقتی خدا به صورت طبیعی نمیده بهشون چرا از پولشون استفاده نکنن و به خواستشون نرسن!!!  پسر هم دوست داشتن    کار خیلی خوبی کردن...

ولی صحبت من چیز دیگه ای هست،

میگم نباید حرف ها و پز های بقیه رو باور کنیم  شاید در پشت این پُزها، حسرت هایی دارن که ما ازشون بی اطلاعیم!

عریزم شما چجوری بچه دار شدین بلاخره من ای وی اف کردم برا بار دوم بازم سقط کردم چند روز پیش  خیلی افسرد سدم 

و خدایی که به شدت کافیست،به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود، خدای خوبم سالهای انتظارم طولانی شده اینقدر زیاد که دیگه دوست ندارم بشمارم ولی هنوز به لطفت امیدوارم، میگن وقت سحر موقع استجابت دعاست توفیق هرروزشو بهم بده خدا جانم، عزیز مادر برا داشتنت دلی را به دریا زدم کسی که از اب هم واهمه داشت منی که هیچ دارویی نمیخوردم وقت مریضی، تو این سالها کلی امپول ودارو مصرفکردم که بیایی بشی عزیز دلمون بیا که خیلی چشم انتظارتیم  
عریزم شما چجوری بچه دار شدین بلاخره من ای وی اف کردم برا بار دوم بازم سقط کردم چند روز پیش  خیل ...

آی وی اف آخری یک بسته موند

که خدا رو شکر گرفت....

راستش توی همین بیمارستانی که این فامیلمون پرستار هس میخواستم زایمان کنم

ولی این رفتارها رو ازش دیدم دیگه نمیخوام برم اونجا! 

توی کار منم فضولی میکنه  همه فامیلو خبر میکنه!