2737
2734

دوستام من ۹ هفته و از دو هفته پیش لکه قهوه ای داشتم و ترشحات قهوه ای و کمکم ترشحات خونی شدم و الان حالت لخته های کوچیک خون و رگه های خونی دیدم فقط مقدار کم بود که تو شرتم کثیف نبود  من جفتم پایینه و از دیشب احساس میکنم زیر دلم سمت چپ گاهی تیر میکشه و انگار فقط باد شده لطفا کمکم کنین که ممکنه سقط شده باشه ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممکنه... برو دکتر 

برای ازدواج آیدا و ایمان نفری یه صلوات میفرستید؟؟🥺❤      میشه لطفا اگر امضامو میخونی ریپلای کنی بگی وای چ امضا باحالی یکی دیگه برگرده بخونه برام دعا کنه بلکه فرجی شد مشکلاتم حل شد :) من وضعیتم خوب نیست.. اگر در توانتونه برام خیلی دعا کنید بهش برسم 🥲🖤انشالله هرکی برام دعا کرد ب بهترین شکل حاجت روا بشه برا خدا سخت نیست ک قسمت و صلاح مارو باهم بزاره هست؟؟ من ب خدا اعتماد دارم....        خیلی دوسش دارم.... خیلی زیاد 🙂 
2728
2738
دکتر نیست باید برم تو به شهر دیگه دکتر که خیلی دوره  میشه بیشتر راهنماییم کنین تا شنبه نمیتونن ...

عزیزم قرص های ناباروری اگر میتونی بخور ک اثری نمونه بعدتر عفونت میشه

تیکر تولد سگمه ورزش میکنم!
دکتر نیست باید برم تو به شهر دیگه دکتر که خیلی دوره  میشه بیشتر راهنماییم کنین تا شنبه نمیتونن ...

بیمارستان نزدیکت نداری؟ باید سونو بدی تا معلوم شه اما اینم میدونم سقط شدن با درد و خونزیه شدیده دردی ک میگیره و ول میکنه مثلا نیم ساعت میگیره نیم ساعت خوبه 

عزیزم آرامش خودتو حفظ کن و هر چ سریعتر برو دکتر باید سونو بشی احتمال زیاد هماتوم داری و جفتتم ک پایینه باعث لکه بینی شده سریع برو باید استراحت مطلق کنی و شیاف بذاری لکه بینیت رفع میشه ایشالله در واقع تهدید ب سقطه اما درمان داره 

دیدن لکه در بارداری نشونه تهدید به سقط هست 

اگر سونوگرافی رفتین و جنین قلب داره شیاف پروژسترون بصورت مقعدی استفاده کنین، نشاسته رو در اب سرد حل کنین و روزی سه بار بخورین و استراحت نسبی داشته باشین. پله بالا پایین نکنین. رابطه نداشته باشین. 

ضمنا اینکه دوستان گفتن سقط شده اشتباه گفتن سقط خونریزی زیادی داره و فقط لکه بینی اونم در حدی ک لباستون کثیف نشده نشون دهنده سقط نیس. 

سقط نشده ولی باید مراعات کنین

اکر تا روز شنبه دیدین خونریزی زیادی دارین سریع ب بیمارستان مراجعه کنین

عزیزم شما ک از دو هفته قبل لکه بینی داشته ینی درمان خاصی شرو نکردی؟اول باید سونو میشدی و اگه حال جنین خوبه شیاف پرژوسترون ۴۰۰استفاده میکردی ،حالام اگه دسترسی ب داروخونه داری شیاف بگیر بزن مشکلی نداره و نشاسته روزی سه چار تا لیوان بخور و کلا بخواب فقط برا سرویس بلند شو