2733
2734
عنوان

بارداری پس از سزارین

4433 بازدید | 50 پست
سلام من ۱ ماه هست که سزارین شدم.متاسفانه پسرم به دلیل مشکل قلبی که در سونو ها مشخص نمیشد یک روز بعد از تولد فوت شد.قصد دارم چند ماه دیگه اقدام کنم.میخواستم ببینم کسی بوده از شماها یا اطرافیان که با فاصله کم از سزارین باردار شده باشه؟
عزیزم خیلی ناراحت شدم خدا بهت صبر بده. آره عزیزم از بچه های همین جا مثل فهی عزیز که 5-6 ماه بعد از اولی دومی رو به خواست خودش باردار شد و خیلیها هم ناخواسته... یعنی از 6 ماه به بعد زیاد دیدم. خودم 2/5 بعد از اولی...
پدر.. همون کسیست که لرزش دستش دیگه چیزی ازچای توی استکان باقی نگذاشته ولی بهت میگه به من تکیه کن وتو انگارکوه را پشتت داری.
2731
عزیزم.حداقل بدنت توی حالت عادی به 6 ماه زمان نیاز داره تا خوب بشه.و خودت به مرور زمان میبینی که هم بدنت و هم قلب شکسته ات به ترمیم نیاز داره.1 سال صبرکن.چون اینجوری هم ریسک پارگی رحم کم میشه هم کم خونی و مشکلات دیگه ات حل میشه.و این هم امکان داره که تا 2 سال باردارنشی به خاطر وقفه شیر.
دانستم زندگی معجزه حیات است.
عزیزم ان شاءالله به زودی یه نی نی سالم و خوشگل میاد تو دلت و غصه هات یادت میره،ولی به خودت و رحمت یه خرده دیگه استراحت بدی بهتره
من قصه ی تو را تا ابد اینگونه آغاز میکنم یکی بود🚶 هنوزم هست👫 خدایا همیشه باشد💏
منم سوالم هست منم دوسال پیش سزارین شدم بچم سقط شد ازون موقع اقدام نکردم مثل بید می لرزم می ترسم خیلی می ترسم😢😢
خدایا فرشته کوچیکم پسر عزیزمو به من برگردون.من به امید تو فقط زنده ام خدای من
2706