2737
2734

۷هفت هستم دوهفت لک بینی داشنم‌ باتجویز دکتر شیاف وامپول پروژسترون میزنم ولی اصلاتعیرنکردم هیچ لک بینبم س برابرشده مگ نباید بالی داروها بهترمیشدم چراازمن برعکس شده استراحتم دارم گاراخونه رو اینارا مادرم انجام میده ولی ازوقتی دارواستفاده م بجابهتربدترشدم

منم از هفت هفته داستم تا هفده هفته ،لک قهوه ی ،شیاف و امپول استفاده میکردم ولی اگه بلند میشدم لک قرمز میشد دقیقا خون بود ،ولی تا هفده هفته ادامه داشت بعد درست شد

خدا بهترینو برام میخاد ایمان دارم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم از هفت هفته داستم تا هفده هفته ،لک قهوه ی ،شیاف و امپول استفاده میکردم ولی اگه بلند میشدم لک قرم ...

یعنی شماام باوجود اینک شیتف وامپول میزدی لگ بینی هنوز داشتی؟!ازمنک بیشترم شده

2740
یعنی شماام باوجود اینک شیتف وامپول میزدی لگ بینی هنوز داشتی؟!ازمنک بیشترم شده

شیاف پروژسترون،امپول پورلوتن ،و قرس اسپرین داروهام بود بهمراه قرص های ویتامین که داده بود و چون بد ویار بودم غذا هم نمیشد بخورم امپول  نوربیون هر سه روز میردم 

خدا بهترینو برام میخاد ایمان دارم  
مثل منی منم از ۴ هفته لکه بینی دارم.الان ۱۰ هفته ام و هنوز دارم.رفتم سونو گفت هماتوم داری دائم شیا ...

اینم شانس ماست  شماللان چکارگردید دیگ سونوتدادید ببینبن فرقی کرده یانه

پس  نگران نباش من سر پسرم همه ۹ ماه خونریزی داشتم با وجود قرص وشیاف وامپول هیجی هم نشد الان پس ...

ای بابا چ بد پسدیعتی ۹ناه استراحت مطلق بودی؟؟؟؟،شمام هماتوم داشتی یاعلت دیگ ای داشت

2706