2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
من ک ندیدم ولی بابام خود عزراییل و دیده

میشه یکم بیشتر بگی؟

اسم کاربریم chiyeهستش 💔😀یعنی (چیه).دلیلشم اینه که تیک کلاممه🙂😂 .خب چرا اشتباه نوشتم cihye؟چونننننننن کورمم 😑اصن دقت نکردم چرا برعکس نوشتم بعد که ثبت شد دیدم دیگ دیره 😀🥸

اره بابا من دیدم منو میخاسته بکشه اصلنم تعبیرش بد نیس گلم اینجور خابارو برا همه تعریف نمیکنن چون مهم اینه کی واست چجوری تعبیر کنه معنی اینجور خابا عمر طولانی پاشو یدونه صدقه بده بگیر بخاب 

میشه یکم بیشتر بگی؟

اره بابام از روزی ک پدربزرگم فوت شد بی قراری میکرد مدام خودشو نفرین میکرد ک منم برم اون دنیا و اینا ی شب گفت ساعتای سه شب بود داشت گریه میکرد یهو گفتبا وجود اینکه هیچ برقی روشن نبود ی نفر از سقف خونه اومد پایین عبای مشکی داشت صورت کشیده در حد یک در اتاق خیلی وحشتناک بود بهش گفت حاظری ببرمت بابام تا چند روز حالش بد بود دیگع ام نفرین نكرد خودشو

اره بابام از روزی ک پدربزرگم فوت شد بی قراری میکرد مدام خودشو نفرین میکرد ک منم برم اون دنیا و اینا ...

بس کنید توروخدا😐😐اینا همش توهم و ساخته ذهنه عزراعیل فرشتس عبا کجا بووووووود

اره بابام از روزی ک پدربزرگم فوت شد بی قراری میکرد مدام خودشو نفرین میکرد ک منم برم اون دنیا و اینا ...

خدا رحتمشون کنه 

ولی 

ای کاش 

ازت 

نمیپرسیدممممممممم 

هنو هوا کامل روشن نشده بدنم سیخ سیخ شد میترسم

اسم کاربریم chiyeهستش 💔😀یعنی (چیه).دلیلشم اینه که تیک کلاممه🙂😂 .خب چرا اشتباه نوشتم cihye؟چونننننننن کورمم 😑اصن دقت نکردم چرا برعکس نوشتم بعد که ثبت شد دیدم دیگ دیره 😀🥸
خدا رحتمشون کنه  ولی  ای کاش  ازت  نمیپرسیدممممممممم  هنو هوا کامل روش ...

عرر تاحالا اینجوری نترسیده بودم😂😀 وای