2752
2734
عنوان

درددل

152 بازدید | 8 پست

من دانشجو هستم در خوابگاه حدود  ۴ ماهی هست ی گیتار خریدم و خودآموز برای خودم تمرین میکردم که بعد گذشت این مدت خواستم با دست پر به خونه برگردم و آهنگی را که این مدت روش کار کرده بودم را براشون اجرا کنم و بخونم وقتی برگشتم با واکنش منفی خانواده‌م روبه‌رو شدم حتی اجازه ندادند دست به گیتارم بزنم و گفتند بدون اینکه زیپ گیتارت‌ رو باز کنی باید بری و اونو بفروشی و من امروز متاسفانه رفتم و گیتارم را فروختم.

حس می‌کنند فقط در مجالسی که مشروب و عرق خوری هست گیتار میزندد و به همین دلیل زحمت ۴ ماهه من امروز به باد رفت💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزدلم چقدر غم‌انگیز💔

اعتقاداتشون از نظر نسل جدید درست نیست و کهنه شده 

چون واقعا نیت و ذات آدما حتی به عرق خوریم نیست 

تو خودتو ناراحت نکن مهربون، باشه؟ من قدر تلاشتو میدونم تو بهترینی❤️

هیچ وقت نزار خانوادت علاقه هاتو ازت بگیرن من میبینم خیلی از خانواده ها به بچه هاشون اجازه نمیدن که رشته مورد علاقشون رو انتخاب کنن چون فکر میکنن با دکتری و پزشکی بچه به همچی میرسه ولی خانواده محترم شما بچه هاتون رو بدنیا نیووردین که بگین چیکار کن چیکار نکن چون شما نتونستین به اون چیزی که میخواین برسین بچه رو بدنیا آوردین که به چیزی که شما نرسیدین برسه؟! و اونو درست مثل یه عروسک میبینین بچه ها عروسک خیمه شب بازی های شما نیستن!