2733
2734
سلام دوستان عزیز من الان توی هفته 24 بارداری هستم و شبها که میخوابم فقط به پهلو میخوابم البته بیشتر پهلو چپ بعد که خسته میشم به پهلوی راست ولی برای جابجایی پهلو یه خورده آروم میچرخم حالا نمیدونم الان تو این هفته ها باید بشینم بعد پهلو به پهلو بشم یا همینطوری آروم میتونم ؟ کلا شبا خواب خوش ندارم . البته خدا رو صد هزار مرتبه شکر . دوستانی که میدونن لطفا من رو راهنمایی کنن . ممنون
(( وبلاگ جراحی بینی )) rhinoplasty-info.tk اطلاعات مفید در زمینه جراحی زیبایی بینی و معرفی متخصصین مجرب
من که هفته سی هستم بلند نمیشم اصلا نمیشه که بلند شددددددد اروم بیاین روی کمر بعد پهلوی دیگه وسط راهم هسته شدن یه بیست دقیقه روی کمر خوابیدن اشکال نداره من الان دوقلو.دارم نه چپ میتونم نه راستمیتونم بخوابم همیش نیم پهلو هستم. سخت نگیرین توی هرحالنی که اذیت شدین جابجا بشین
خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ممنون از راهنماییتون دوستان ولی دلم همش شور میزنه نکنه به بچه فشار بیاد بند ناف دورش بپیچه . والا آدم همش فکر و خیال داره .
(( وبلاگ جراحی بینی )) rhinoplasty-info.tk اطلاعات مفید در زمینه جراحی زیبایی بینی و معرفی متخصصین مجرب