2733
2739
سلام دوستان روزتون بخیر من ماه آذر 10 پری شدم تموم نشد ادامه دار بود بصورت لک قطع وصل شد حدود یه 15 الی 20 روز رفتم دکتر معاینه کرد گفت التهاب داری تست پاپسمیر دادم ماه دی تواونم گفت التهاب اری سونو دادم گفتم سالمی مشکلی نداری رفتم دکتر بهم قرص هورمونی داد گفت انتظار دارم 10 پری شی ولی من 27 دی پریود شدم الانم روز 8 پریودم هستش هنوز خون میاد بنظرتوون چرا؟؟؟؟؟؟؟؟ اعصابم بهم ریخته دوباره
خواستن توانستن است پس تلاش کن تا به هدفت برسی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم منم همین مشکلاتو دارم!!! از شنبه پیش ناپاک شدممممم تازه چهارشنبه از یه حالت مشگی مبدل شد به خونریزی، تا الانم همچنان پریودم. بی اعصاب بی اعصابم منم و هیچ واهکاری جز همدردی ندارم واست
مگر می شود زندگی مرا به هم ریخته آفریده باشد.... خدای دانه های انارررر......؟؟؟؟
2740
جدیدا نه، قبلا که رفتم یه مشت دارو داره... و گفته هیچیت نیست، به استرس آب و هوا ....مربوطه! و من سالیان ساله پری ام نامنظمه
مگر می شود زندگی مرا به هم ریخته آفریده باشد.... خدای دانه های انارررر......؟؟؟؟