2737
2739
عنوان

من پایه دهمم

224 بازدید | 14 پست

حالم اصلا خوب نیست معدلم خوبه 19و خورده ای گاهی 18/18و خورده ای مدرسه عادیم نمونه قبول شدم اما ریاضی و انسانی و تجربی تو ذخیره ها اما ظرفیت نمونده بود بعضی از این تیزهوشانیا و نمونه ایا اومده بودن برامون حرف میزدن اما اون چیزی که تو ذهن من بود واسه خودم و قبول نشده بودن با ترازای خیلی عاااالی یعنی رتبشون زیر 1000نشده بود سرم درد گرفته من کنکور قبول نشم خودمو میکشم هیچ انگیزه ای ندارم😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم اروم باشه 

هنوز اول راهی اینقدر نا امیدی برای چی 

به ترسید از آن روزی که اه فرزندانتان دامنتان را بگیرد #آنتی ناتالیسم                      باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد    
2731

من ۲۳ سالمه امسال فارغ تحصیل رشته رادیولوژی شدم و منتظر طرحم ک برم بیمارستان

ولی همش آرزو میکنم کاش دبیرستان بودم بهتر میخوندم درسای دانشگاه انقد سخت بود ک باعث شد فک کنم تواناییم خیلی بیشتره و دبیرستان رو الکی سخت گرفتم 

می‌خوام الان با خوندن ریاضی فیزیک شروع کنم 

معدل کل دبیرستانم ۱۹٫۲۳ بود و معدل کتبی نهاییم ۱۸٫۶۰ 

ولی اینکه فضای کنکور خیلی سمه رو هنوزم قبول دارم 

کنکور آخر زندگی نیست! تجملاتی فکر نکن تازه دهمی کلی ره داری چرا جوری حرف میزنی انگار هفته بعد کنکور داری؟؟ 

تا حالا حس کردی اگه هفته بعد کنکور داشتی الان کجا بودی چه حسی داشتی پس به جای این حرفا پاشو تلاش کن از الان نق نزن قبول نشم چی 

خدایا تو بساز توبسازی قشنگه...!
من ۲۳ سالمه امسال فارغ تحصیل رشته رادیولوژی شدم و منتظر طرحم ک برم بیمارستان ولی همش آرزو میکنم کاش ...

خوش به حالت من خیلی بی روحیه م میترسم گند به زنم به همه چی کاش جای تو بودم

2740
خونوادم خیلی زیاد ازم انتظار دارن البته کیه که دوست نداره چیز خوبی قبول بشه 

همهههه ی تلاشتو بکن و تا نفس اخر بدوووو که بعدا پشیمون نشی که کاش اینده بهتری میساختی 

ولی به توقع بقیه کار نداشته باش 

متاسفانه بعضی والدین فضای روانی سختی ایجاد میکنن 

خوش به حالت من خیلی بی روحیه م میترسم گند به زنم به همه چی کاش جای تو بودم

منم چون میترسیدم خراب کردم وگرنه تواناییم بیشتر بود تو هنوز برات دیر نشده شروع کن بخون و کم نیار حتما یه چیز خوب قبول میشی ولی یه کاری رو خودت کن نمیدونم مشاور تغذیه یا تفریح یه طوری ک انرژی منفی رو از خودت دور کنی بیشتر بخاطر همین ترس ممکنه خراب کنی ترس از چیزی که اونقدر بزرگ نیس روحیتو ضعیف میکنه

منم چون میترسیدم خراب کردم وگرنه تواناییم بیشتر بود تو هنوز برات دیر نشده شروع کن بخون و کم نیار حتم ...

واقعا ممنون من هیچ دوستی ندارم باهاش صحبت کنم مرسی که حرفاتون انقد خوب و مفیده،میتونم بدونم مدرسه ی خاصی بودین؟

واقعا ممنون من هیچ دوستی ندارم باهاش صحبت کنم مرسی که حرفاتون انقد خوب و مفیده،میتونم بدونم مد ...

نمونه میخوندم ولی شهرستان بودم و سطحش اونقدر بالا نبود من حتی سال اخرم مدرسه نرفتم و همه درسارو خودم تو خونه خوندم 

2706