2733
2734

ما یه عروسک کوچیکه دختر از اینا که دکمه روشکمش داره،  ، فشارمیدی شعرمیخونه  داریم  من گذاشتمش تو چمدون بالای کمد دیواری ،دوروزپیش یهو شروع کرد به خوندن،امروزم یهو شروع کرد به خوندن،من خیلی ترسیدم چون شنیدم میگن اجنه تو عروسکها هم میرن،درضمن من خودم موکل دارم و اذیتم میکنن،بنظرتون عروسک باطریش اتصالی کرده یا دارن اذیتم میکنن؟البته بگم این عروسکها تا دکمه ش وفشارندی روشن نمیشه،نظرشماچیه؟

حتما چیزی روشه ک بهش فشار میاره و میخونه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا تو دلیم یه صلوات بفرستی که سالم بیاد تو بغلم❤️امیدوارم این حس نصیب همه منتظرا بشه و شمایی که این متن رو میخونی به خواستت برسی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

من که اعتقادی به این چیزا ندارم.. موکل هم نمیدونم چیه.. شاید عروسکو جوری گزاشتی تحت فشاره به دکمش فشار میاد روشن میشه

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 

یارانه و حق الوکاله موکل هاتو پرداخت نکردی دارن اذیتت میکنن

اِگِگِگِگگگگ عَبِ زی✈️.     شما مخالف میکنید و من قار قار میشنوم، شما بی ادبی میکنید و من قار قار میشنوم، شما دشمنی میکنید و من قار قار میشنوم🙆🏻‍♀️
2706