2737
2734
عنوان

خرابش کرده

194 بازدید | 16 پست

پسر دوستم دسته ایکس باکس پسرمو انقد بازی کرد بدم بازی میکردا الان خراب شده بچه هام نمیتونن بازی کنن بهشم گفتم خیلی راحت گفت نه بچه من بازی نمیکرد اصلا😐 خیلی بدم اومد ازاینحرفش چون خودش میدید که همش بازی میکرد برگشته میگ بچه تومیومد اونم خیلی چیزاموخراب کرده من نگفتم بهت درصورتیک میدونم اصلا اینطور نیست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زشته بهش بگی بنظرم 

یعنی الان توقع داری برات دسته بخره؟؟

وقتی حساسی رو وسایل بچت وقتی مهمون میاد قایمشون کن با بچتم کنار بیا هی بهت نگه فلان چیزو میخام بازی کنم

میشه لایکم نکنی؟
2742
زشته بهش بگی بنظرم  یعنی الان توقع داری برات دسته بخره؟؟ وقتی حساسی رو وسایل بچت وقتی مهمون م ...

بچه من بدبخت همش میگفت مامان بد فشار میده نمیدم دوستم میگفت بده بازی کنه 

بچه من بدبخت همش میگفت مامان بد فشار میده نمیدم دوستم میگفت بده بازی کنه 

من جات بودم میگفتم نه ولش کن برن ی چیز دیگه بازی کنن بچم گریه میکنه بعدش

میشه لایکم نکنی؟
2740

وا بچه اسمش روشه ، من بچم یکساله بود همسایمون بچش ۵ سالش بود اومد خونمون خداشاهده یه ماشین کنترلی داشت پسرم ۳ تومن گرفته بود  مامانم وقتی رفت درش و کنده بود کلا آب ریخته بود روش طوری که انداختم رفت پسرم حتی بهش دست نزد ، اصلا صداشم درنیاورده،  اگه انقدر حساس هستید اصلا کسی رو راه ندید 

من جات بودم میگفتم نه ولش کن برن ی چیز دیگه بازی کنن بچم گریه میکنه بعدش

اره بعد میخاست بگ دل منو بچمو شکوندی.اونشب اومد بچش لباسش چرک خالی بود گفتم برو عوض کن بیا میگ تو بچمو راه ندادی خیلی دلم شکست

وا بچه اسمش روشه ، من بچم یکساله بود همسایمون بچش ۵ سالش بود اومد خونمون خداشاهده یه ماشین کنترلی دا ...

بخدا که ماشین پسرمنم بچه های فامیل عین همین حرکت رو زدن اصلا استفاده نکرد پسرم

۹۰۰ تومن از کجا بیارم.پسر بزرگم همش میگ هی میگی بده بازی کنه الان خوب شد

واقعا بنظر من چیزی ک تو بازی خرابشده رو نباید خسارت بگیری اونم دسته ک بنظر من خیلی ظریفه ، پسر من گاهی جو گیر میشه محکم میکشه یا دکمه هاشو خیلی میگیره من فشارم میفته😂،

ولی تلویزیون و اینجور چیزا رو اگر بچه داغون کنه خسارت لازمه

چشمانت جای دگر بود و غمت کنج دلِ مـا...  من آن دیوانه ی دیروزم امٓا بُـردبار..  کاربری دست۲نفره یه خانوم خونه و یه دخترِ خونه😁
واقعا بنظر من چیزی ک تو بازی خرابشده رو نباید خسارت بگیری اونم دسته ک بنظر من خیلی ظریفه ، پسر من گا ...

من اصلا بفکر خسارت نیستم خودم باید جورشو بکشم از این سوختم گردنم نگرفت حتی

من اصلا بفکر خسارت نیستم خودم باید جورشو بکشم از این سوختم گردنم نگرفت حتی

بفکر خسارت نیستی اصن نباید به روی اون میاوردی ،

مثلا گرن میگرفت میگف ببخشید شرمنده ام! شما مگ شرمندگی طرف رو میخایی ثابت کنی ، زشته..

چشمانت جای دگر بود و غمت کنج دلِ مـا...  من آن دیوانه ی دیروزم امٓا بُـردبار..  کاربری دست۲نفره یه خانوم خونه و یه دخترِ خونه😁
2706