2733
2739

من سه سال پیش amh دادم ۱.۳ بود ، امسال دادم ۰.۴ شده بود.... رفتم سونو همه چی نرمال بود تخمک آزاد شده بود دوتا فولیکول متوسط ۱۲ میل داشتم که دکتر سونو گفت چون آزاد شده کوچیکتر شده (روز ۱۲ام رفتم ولی سیکلم ۲۴ روزه هست و روز دهم علائم تخمک گذاری داشتم) گفت تعجب میکنم چون سونوت با آزمایش آنتی مولرینت همهوانی نداره نباید انقد کم باشه ، ذخیره تخمکت بد نیست.... ممکنه آزمایش اشتباه شده باشه( البته جای معتبری رفتم) fsh ام یذره بالای رنج بود ۱۰.۷ بودم

جای دیگه ازمایش ذخیره تخمدان بده

1/11/11بهترین تاریخ عمرم بیبی چکم شب تولد امام جواد(ع)مثبت شد خدایا هزاران بار شکرت هیچ زنی در انتظار بچه نمونه و دامنش سبز بشه الهی آمین   1/12/1 صدای قلبشو شنیدم خدایاشکرت.2/1/6 سونو دادم دکتر گفت کاملا سالمی و گل دختری نفس مامان عاشقتم پرنسسم .گل دخترم ۲۷شهریور اومد بغلم،النای من عاشقتم دخترقشنگم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ببین عزیزم ممکنه ک اون ماهی ک شما رفتی سنو ازون ماه هایی باشه ک بدنت فولی داشته ولی مثلا ماه بعد فولی نداشته باشی و یا ممکنه آزمایش اشتباه شده باشه توصیه من اینکه تو ازمایشگاه دیگه ای مجددا تست آنتی مولرین بدی

کوردم😃این لینک واسه صحبت دو طرفه🤨🧐https://abzarek.ir/service-p/msg/1289256
ببین عزیزم ممکنه ک اون ماهی ک شما رفتی سنو ازون ماه هایی باشه ک بدنت فولی داشته ولی مثلا ماه بعد فول ...

واجبه تست رو بدم؟ نمیشه همینجوری اقدام کنم اگه نشد بعد از چند ماه برم باز آزمایش بدم؟

2738
ببین عزیزم ممکنه ک اون ماهی ک شما رفتی سنو ازون ماه هایی باشه ک بدنت فولی داشته ولی مثلا ماه بعد فول ...

هردوشو تو همین ماه رفتما، آزمایش روز سوم ، سونو روز ۱۲ ام همش نه روز فاصله ش بود

هردوشو تو همین ماه رفتما، آزمایش روز سوم ، سونو روز ۱۲ ام همش نه روز فاصله ش بود

پس ازمایش اشتباه شده لابد

ی جای دیگه برو مجدد تست بده

کوردم😃این لینک واسه صحبت دو طرفه🤨🧐https://abzarek.ir/service-p/msg/1289256
الان اقدامی

نه... فعلا شوهرم از نظر روحی آمادگی نداره، یجورایی افسرده س، ولی اینجا که دید جواب آزمایش بده گفت اگه دکتر بگه حاضرم اقدام کنیم... دوروز دیگه میبرم پیش دکتر