2733
2734

سلام روز زیباتون بخیر 

میتونید زیبا ترین  جمله ای که میذدنید رو هم بنویسید 

مهم اینه که دست به تایپ بشید 

مرسی ازتون خوش ذوقا 😘

زندگی یک فهم است.فکر زنجیر کنی یا پرواز در همان خواهی ماند🌱

میشه برا تو دلیم یه صلوات بفرستی که سالم بیاد تو بغلم❤️امیدوارم این حس نصیب همه منتظرا بشه و شمایی که این متن رو میخونی به خواستت برسی

آری عشق همین است.عشق شکار را به شاهین،شاهین را به انسان و انسان را به صحرا تبدیل می کند.عشق سرب را به طلا تبدیل می کند و طلا را به زمین باز  می گرداند

کیمیاگر اثر پائولو کوئیلو

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یک دقیقه‌ی تمام شادکامی! آیا این نعمت برای سراسر زندگی یک انسان کافی نیست؟

همه رفتند بخوابند و منم در به دری     فکر اینکه چه زمان کربلایم ببری... ادامه👈.     ببینید کی اومده خانم دکتر آیندتون❤ من صرفا برای اینکه اطلاعاتم در مورد بارداری زیاد بشه اینجا اومدم که بعد ها وقتی متخصص زنان زایمان شدم بتونم کمکتون کنم💙💙💙 لایک نکن برادررررر😠😬😬

زیاد تو ذهنم نیس اما کتاب شازده کوچولو پر از حرفای قشنگه و من هرچند ماه یبار میخونمش اصلا برام تکراری نمیشه .مثلا اونجا که میگه شوخی چیه . روباه میگه همون که آدما حرف دلشونو به همدیگه میزنن