2733
2739
عنوان

وای چرا انقد دخترای زشت شانس دارنننن😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1623 بازدید | 48 پست
شاید به خاطر همین دید از بالا به پایینت هست که آدم حسابی سراغت نمیاد

چه ربطی داره آخه؟

من اصن دنبال کسی نیستم 

سنمم خیلی کمه که بخوام دنبال کسی باشم

کلا واسم سوال بود چرا اینجوریه

من نمیدونم چرا تو نی نی سایت همهههه یهو فاز اخلاقی بودن گرفتن

ز غوغای جهان میو 🐱🤍

یا ابلفضل فقط اونایی ک میگن حقوق سی تومن کمه😮

یجوری لاکچری بازی در میارین که من اصن روم نمیشه بگم حقوقه پدرم ماهی هفت تومنه🚶‍♀️

خودت خودت را در آغوش بگیر کسی برای تو نخواهد جنگید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
الان یعنی منظورت چیه؟ یعنی کسی که زشته باید بدبخت باشه کسی که خوشگله هر روز خوشبخت تر بشه. وجدانا کج ...

چی میگید شما؟

منظورم اینه این همه دختر زیبا و خوشگلللل که گیر پسرای دیو و داغون افتادن

از اون ور دخترای زشت و اخلاق افتضاح با پسرای خوب وصلت کردن

ز غوغای جهان میو 🐱🤍

[QUOTE=301435115]نمیگم خوشگلم ولی زشتم هم نسیتم

عزیزن اینا که اینجان اکثرا متاهلن و خرشون از پل گذشته و خیلی ازشون هم بنا به گفته خودشون قیافه های عادی دارن .پس توقع نداشته باش حرف شما رو تایید کنن تمام

مگه حقوق همسر شما چقدره که به ۳۰ میلیون بسنده نمیکنین؟

بالای ۳۰ قطعا. تو شهرستان رو دقیق نمیدونم ولی تو تهران من به زندگی با زیر ۳۰ تومن اصلا راضی نمیشم. خط فقر رو دولت اعلام کرده ۳۰ ولی بالای ۴۰ تومنه تو تهران 

2738

خب واقعیت اینه که هیچکس زشت نیست چون نگاها متفاوته! یادمه دختر خالم از قیافه یه دختره خیلی خوشش اومده بود و همش میگفت این چقدر خوشگله،در صورتی که به چشم من زشت میومد😑

دوست شما هم به چشم شوهرش زیباست!

دخترای خوشگل هم چوب مغرور شدنشون رو میخورن،چون خواستگار زیاد دارن و خیال میکنن همیشه یکی بهتر وجود داره براشون برای همین هم گزینه های خوب رو از دست میدن! 

اللهم عجل لولیک الفرج🌹خدایا شکرت که ایران به دنیا اومدم
چی میگید شما؟ منظورم اینه این همه دختر زیبا و خوشگلللل که گیر پسرای دیو و داغون افتادن از اون ور د ...

اون دخترا خودشون تصمیم گرفتن 

کلا عزیزم داری اشتباه میزنی. سوالت کلا غلطه. این چیزا به فهم و ادراک آدما بستگی داره. الان دیگه کسی کسی رو زور نمیکنه. مث قدیم نیست طرف رو بزارن سر سفره عقد بگن این زنته یا شوهرته. آدما خودشون  تصمیم میگیرن و انتخاب میکنن. پس تقدیر و فلان و بیسار بهونه ست. انتخاب درست. و تمام! 

اگه واقعا میخوای جواب سوالت رو بگیری جوابا رو بی تعصب بخون و بهشون فک کن. اگه نه هم که دیگه خود دانی جگرم.

فقط 22 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
[QUOTE=301435115]نمیگم خوشگلم ولی زشتم هم نسیتم عزیزن اینا که اینجان اکثرا متاهلن و خرشون از پل گذش ...

یعنی بخدا من یچیزایی تو نی نی سایت دیدم کلننن

منتظرن یچی بگی تا بپرن رو سرت

نمیدونم اینا اولاد پیغمبرن چین؟فقط من مشکل دارم من حسود و بی شخصیتم

حالا همینا کسایی هستن که پشت تلفن با خواهراشون از نوک پا تا موهای سر اینو اون غیبت میکنن و حرف میزنن

حالا اینجا واسه من درس اخلاق میدن

ز غوغای جهان میو 🐱🤍
یعنی بخدا من یچیزایی تو نی نی سایت دیدم کلننن منتظرن یچی بگی تا بپرن رو سرت نمیدونم اینا اولاد پیغ ...

منم با تو هم نظرم 

ولی اونا اقبالشون خوشگله

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن او خداوند⁩ناممکن‌ هاست ؛در حالی که تو بر ممکن گریه می‌کنی!!
2706