2737
2739

همچنین از امام محمد باقر (علیه السلام) در خصوص روزه اول ماه محرم روایت شده است:«آن کس که این روز را روزه بدارد، و برای بچه‌دارشدن دعا کند، خداوند دعایش را اجابت می‌کند، همانگونه که دعای زکریا (علیه السلام) را اجابت کرد.» ( وسائل الشیعه، ج ۷، ص ۳۴۷، حدیث ۳ و عروه الوثقی، ج ۲، ص ۲۴۳).

نکته بسیار مهم: منظور از بچه دار شدن در روز اول ماه محرم فرمودند: منظور از فرزند دارشدن، طلب فرزند از حق متعال در روز اول ماه محرم می باشد نه انعقاد نطفه؛ چرا که در روایات منع از انعقاد نطفه در اول، میانه و آخر ماه قمری شده است: ” اول و میانه و آخر ماه مجامعت مکن که دیوانگی و خوره و گیجی به سوی فرزند شتابند.” (کتاب شرح مراتب طهارت جلد دوم )

بنابراین توصیه می شود برای بچه دار شدن خصوصا زوج هایی که بچه دار نمی شوند از این فرصت روز اول ماه محرم استفاده نموده و ضمن روزه گرفتن این روز با نیایش و دعا از محضر خداوند یکتا طلب فرزند صالحی نمایند. ان شاءالله خداوند متعال همانگونه که دعای حضرت زکریا را در این روز اجابت نمود دعای ما را نیز اجابت نمایند و فرزندان صالح و پاکی نصیب مومنینی که درخواست نموده اند بنمایند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پریودم نمیشه روزه بگیرم 😓

دخترم نفسم ،   محمد عشق مامان پس کی میای                        .غمت داغونم کرد الان باید تولد یه سالگیتو میگرفتم الهی ک بمیرمممم واسه هرشب اشک ریختنام برات .اگه صدتا بچه دیگه بیارم تو رو فراموش نمیکنمممم ...خدایا امتحان بسته دیگه حقمو بده تا کی انتظارر ،،
2731

منم دعاکنین خدامعجزه وارکولرم درست کنه یاهم هزینه تعمیرش برسونه ازشنبه توی گرمی خوزستان خوابیم

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
2738
اسم تون چیه لایق باشم دعا میکنم 

مرسی عزیزم ممنونم تشکر 

مریم .

دخترم نفسم ،   محمد عشق مامان پس کی میای                        .غمت داغونم کرد الان باید تولد یه سالگیتو میگرفتم الهی ک بمیرمممم واسه هرشب اشک ریختنام برات .اگه صدتا بچه دیگه بیارم تو رو فراموش نمیکنمممم ...خدایا امتحان بسته دیگه حقمو بده تا کی انتظارر ،،
چشم  دعا کن دلش نرم بشه. اگه میتونی تاپیک قبلی ام اسم بگید . حتما دعا میکنم و صلوات میفرستم

مرسی عزیزم چشمت بی بلا