2733
2739

پدرشوهرم یه خونه داره که سندش مشکل داشت بخدا من انقدر دوندگی کردم بعدم چند روز شوهرم بیکار شد رفتیم با هم دنبال کاراشون خونشونم شهرستان با ما یک ساعت فاصله دارن چقدر نو گرما با شوهرم الان سندش درست شده وکالتی هم کردیمش به نام مادرشوهرم چون پدرشوهرم مریضه ما رفتیم کاراشوکردیم که بشه به نام مادرشوهرم تا اگر خدایی نکرده اتفاقی برا پدرشوه م افتاد اواره نشه بعد زمانیکه داشتم کارای سمد میکردم مادرشوهرم روز سه بارم زنگ میزد وقربون صدقم میکرد الان که کارش انجام شده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ظهر زنگ زده میگه اگر فلانی زنگ زد یعنی دخترش از خونه پرسید بگو من خبر ندارم ما دوست نداریم حرف خونمون بیرون بره چون دخترش از من پرسید منم گفتم درست شده منم گفتم نمیتونم دروغ بگم شما بهش بگید زنگ نزنه از من امار بگیره

2731

دوری دوستی.اصلا هم فداکاری نکنین براشون که قدر نمیدونن.حالا شوهرت کاری خواست بکنه وظیفشه ولی تو خودتو اذیت نکن هرکاری کنی عروسی و غریبه

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
دوری دوستی.اصلا هم فداکاری نکنین براشون که قدر نمیدونن.حالا شوهرت کاری خواست بکنه وظیفشه ولی تو خودت ...

دقیقا به همین فکر کردم گفتم هر کار کنم اخر عروسم بخدا بچه های خودش محلش نمیذاشتن برن دنبال کاراش کارای اداری هم همتون میدونید چقدر دردسر داره 

2738

الان چی شده،فقط گفته کسی نفهمه ناراحتیت؟

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍.
واااا این چه حرفیه ک زده ، میگه دوس نداریم حرفی بره بیرون میخواستی در جوابش بگی مگه من عضوی ازین خون ...

کلا مادرشوهرم نرمال نیست مثلا تا چند روز پیش با من اوکی بود الان با دختر کوچکش اصلا تعادل نداره نمیتونه همزمان با همه خوب باشه دختر بزرگش هم باهاش قهر زنگ میزنه از من امار میگیره

دقیقا به همین فکر کردم گفتم هر کار کنم اخر عروسم بخدا بچه های خودش محلش نمیذاشتن برن دنبال کاراش کار ...

اره عزیزم میدونم حق داری.عوضش هم شناختیشون هم برات شد تجربه هم بعدا چیزی ازتون خواستن این موضوع و میتونی  یاداوری کنی به شوهرت .

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
اره عزیزم میدونم حق داری.عوضش هم شناختیشون هم برات شد تجربه هم بعدا چیزی ازتون خواستن این موضوع و می ...

باورت میشه بازم یادم میره واگر کاری داشته باشه انجام میدم خیلی خلم عروس بزرگه که اصلا ادم حسابشون نمیکنه

گفته دخترش نفهمه کلا همه کاراشون پنهونیه

ببخشید اما تا اینجا مسئله خاصی نبوده که،گفته دخترش نفهمه،به شما بی احترامی کرده؟

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍.
2706