2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

آره از اینکه خداتو شرایط سخت کمکم کرده و هوامو داشته و همینکه سلامت هستم خدایا شکرت☺

اگه داری امضامو میخونی لطفا یه صلوات برای رسیدن به حاجتم بفرستید(:ℳ♥        
2738

بنظرم آدم خودش خودشو خوشبخت میکنه یکی خوشبختیو تو یه ماشین میبینه یکی خونه یکی پول یکی سلامتی یکی لباس 

سلیقه ها متفاوته خیلیا هم خوشبختیاشون کوچولو هست مثل لبخند مادر سلامتی خونوداه داشتن یه سقف بالاسر همه اینا ب دید خودت بستگی داره و انرژی ک داری .......خیلیا هستن دارا هستن ولی از صبح ک پا میشن شروع میکنن ناله کردن از زمین و زمان خیلیا دیدم تو خرابه نشستن ۲۴ ساعته شکر گذارن بنظرم آدم باید تو هر لحضه شاکر باشع و از داشته هاش لذت ببره چون یبار فرصت زندگی داریم باید طوری زندگی کرد ک انگاری فردا قراره بمیریم 

میگه که....بگذار بگویند بدم....خوش باشند....پشت سر حرف زدن دل خوشیه ترسوهاست....

اکثرا تو‌ خواب عمیقا حس خوشبختی دارم.وقتی خواب ارزوهامو‌میبینم.

ما اونجوری که دلمون میخاست زندگی نکردیم،،،جوری زندگی کردیم که مجبور بودیم....حتی نمیدونم بگم چه دعایی کنین که حالم خوب شه هیچی خوشحالم نمیکنه چرا....بچه هام نفس منن ،،هیچوقت فکر  نمیکردم کسی رو تا این حد دوست داشته باشم،مادر بودن واقعا سخته...قلبت بیرون از بدنت میزنه.خدا جونم  بچه هاموعاقبت بخیر کن.حالشون همیشه خوب باشه ،خدایا بچه هام تاوان کارای شوهرمو پس ندن لطفا.... ...خدایا عمر طولانی بهم بده نوه هامو ببینم.موفقیتاشونو ببینم آمینتاریخ امضام ۴۰۱/۱۲/۲۱. .................................دوس دارم همه چی رو ول کنم و برم.زندگیم خیلی مزخرف شده.عذاب وجدان دارم که دوتا بچه رو تو‌این زندگی اوردم...ازونطرف دلم واسه خودم میسوزه که دارم اینهمه ظلم رو تحمل میکنم.تو سی سالگی عین پنجاه ساله ها شدم.دعای هر روزم تاوان دادن شوهرمه تو‌همین جوونیش خدا ازش نگذره.هیچ خوب نیس حالم.دارم چرتو پرت مینویسم.خدااااا تورو خداااااا گناه دارم.ارامشم کجاس؟همونو بده خواهش میکنم🥲
بنظرم آدم خودش خودشو خوشبخت میکنه یکی خوشبختیو تو یه ماشین میبینه یکی خونه یکی پول یکی سلامتی یکی لب ...

دقیقا همینطوره برام جالبه اونایی که پولدارتر و احساس بدبختی میکنن فک میکنن این مدل آدمها که با چیزهای کوچک احساس خوشبختی میکنن نفهمند درصورتی که از نظر علمی هم ثابت شده خوشبختی فقط و فقط کنترل مغزه وزیاد وابسته به داشته ها نیست همون نگرش آدمها نسبت ب دنیاس  

نه اتفاقا تو خیلی خوشبختی خوشبحالت میشه مدرک تحصیلی و کارت را ازت بپرسم؟!

😐والا من ادم قانعه ای هستم وگرنه اصلا ادم موفقی نیستم با داشته هام هرچقدرهم کم شادم همیشه تلاش میکنم تو بدترین چیزا نکات خوبش رو ببینم و...... باید نگاهت به زندگی رو عوض کنی تا شاد باشی 

دیپلمم و شغلمم خیاطی بود که الان باردارم و چن وقته کار نمیکنم نمیتونم 

2706