2733
2734
سلام دوستان . تلویزیون یه کرم ضد چروک تبلیغ می کنه که میگه اگه خوب نبود پس می گیریم . کسی تا حالا خریده ؟
من هر روز که میام اداره کرم پور فلورمار یا ضد آفتاب رنگی مای می زنم . لکه های دوران بارداری ام بعد از دو سال هنوز روی صورتمه. دلم میخواد حالا که هروز قراره کرم بزنم حداقل یه چیزی بزنم که به پوستم کمک کنه که لکه هاش برطرف بشه و روشن و شفاف بشه . شما چه پیشنهادی دارید ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من کلا بد بینم به مواد شیمایی و ارایشی خودم استفاده نمیکنم موندم چطور مردم بدون توجه به سلامتشون فقط برای زیبایی حاضرن هر چیزی را استفاده کنن!!!!!! اعتماد به نفست را ببر بالا
2731