2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

لباس زیاد نبر 

پوشک چهار پنج تا 

دستمال مرطوب 

نوار بداشتی 

شرت بهداشتی 

لباس نوزاد( سرهمی کلاه دستکش البته الان گرمه نمیدونم لازمه یا نه اما من تو تابستان زایمان کردم بازم تنش کردم ) 

پتو دورپیچ 

چیز دیگه ای یادم نمیاد

دخترم شوق نفس کشیدنم👼🏻 مامان بابا دلتنگتونم🖤🥀 ۱۱ تیر ۱۴۰۱ بدترین صحنه ای که میتونستم ببینم رو با چشام دیدم و شکستم اما همین شروع ماجرا بود

۳دست لباس نوزاد بهمراه کلاه ودستکش

پتو دور پیچ

دستمال مرطوب

پوشک بچه سایز۱

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....
2740
اره دیگه

پوشک برای نی نی+پوشک ونوا. بهداشتی برای خودت لباس زیر دستمال مرطوب تشک پلاستیکی برای عوض کردن پوشک لباس برای نی نی.. پستونک شیشه شیر نسکافه نبات چایی کیسه ای 

بعضیا میفهمن نفهمن ولی نمیفهمن که ما میفهمیم نفهمن اینا دیگه واقعا اَمَن یُجیب ...لازمن..برای شفای تمام مریضها روحی روانی وجسمی صلوات...

بستگی به بیمارستان داره بعضی بیمارستانا خودشون همه چیز میدن چون میکشن روی قیمت و براشون سود خوبی داره. کلا خیلی وسیله اضافه نبر بعضی جاها برمیدارن برای خودشون یا دیگران مثلا یه پوشک بچه چندتا دونه کافیه یه بسته بزرگ نبر برای خودت هم به جای نی لوله سرم بگیر خوردن باهاش آسونتره و به جای نوار بهداشتی هم یه بسته ایزی لایف ببر

نوار بهداشتی از این بزرگا بگیر مخصوص بعد زایمان هست حسابی بزرگه 

اگر گیر نیاوردی از اون پوشک های بچه بگیر درازن 

ش ور ت یک بار مصرف از داروخونه بگیر از اون توری ها 

لباس برای بچه دو سه دست ببر اوایل بلد نیستین پوشک کنین احتمال خراب کاری هست 

پوشک برای بچه 

کیسه فریزر ببر که پوشک های بچه رو بندازین توش

دستمال مرطوب ببر حتی اگه مثل من به شستن بچه مقید باشی اون اوایل که پی پی بچه حسابی چسبونکیه به دستمال مرطوب احتیاج میشه 

یه سرنگ ببر سرش رو باید ببری اگه نوک سینه ت فرو رفته بود ساکشن کنی نوکش رو بکشی بیرون 

برای کسایی که میان ملاقاتت برای پذیرایی خوراکی ببر 

کریر بچه رو هم باید ببری  

دستکش بچه یادت نره 

اگه سزارین هستی آب میوه طبیعی اصلا یادت نره چون فقط آب میوه میتونی بخوری  

دور پیچ و پتوی بچه رو هم ببر 

گوشیت رو هم خالی کن که حسابی عکسای خوشگل بگیرین 

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است