2737
2739
عنوان

ناراحتم و عصبانی.....

139 بازدید | 28 پست

سلام خانومای گل

اگه همسرتون بهتون بگه : من خیلی ادمه خوبی ام چون دارم تو رو تحمل میکنم...

شماها چی میگفتید!

سر یه مسئله کوچیک بحثم شد باهاش.

خدایا منو جز خودت به کسی محتاج نکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

[QUOTE=301281901]مجبور هم نیستی تحملم کنی بخودت اذیت و ازار بدی ها

میدونی چیه 

یه پسره 6 ساله دارم اخه

تازه نصف خرج زندگیش با منه 

خیلی کمک خرجشم

میگفتم آره تو که خیلی خوبی ولی خب منم خیلی خوبم که اخلاقای بد تورو تحمل میکنم کسی جز من نمیتونه تحمل کنه ،زن و شوهر باید مکمل هم باشن دیگه،من ی بار اینجوری گفتم شوهرم تایید کرد گفت اره بخدا منم جز تو کسی نمیتونه تحمل کنه دیگه خندمون گرفت دعوامون تموم شد .یا میتونی نشنیده بگیری و بگذری ازش ولی من نمیتونم حرفی تو دلم بمونه

2738
به دل نگیر تو عصبانیت یه حرفی زده 

میدونی

نصف هزینه های زندگیش با منه

هزینه های پسرم با منه کلا

ادم خیلی دلش میشکنه وقتی میبینه انقدر یه نفرو حمایت میکنه 

اونوقت اینجوری بی فکر حرف میزنه...

خیلی دلم شکست

میگفتم آره تو که خیلی خوبی ولی خب منم خیلی خوبم که اخلاقای بد تورو تحمل میکنم کسی جز من نمیتونه ...

راستش من هیچی نگفتم

ولی بدجوری موند توو دلم

قلبا تا حالا دلت شکسته؟؟

من اون مدلی شدم الانن......هیچوقتم معذرت خواهی نمیکنه

بعد از ده سال زندگی این دستمزده منه

میدونی نصف هزینه های زندگیش با منه هزینه های پسرم با منه کلا ادم خیلی دلش میشکنه وقتی میبینه انقد ...

اگه دلت بخاطر اون پولهایی که میدی میسوزه 

بنظرم بهش نده یه ماه دوماه قطع کن 

حقوق تو بهش نده 

بعد بهش بگو خیلی ناراحت شدی تا ازت عذرخواهی کنه 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
منم بودم ناراحت میشدم اما مردا بعضی وقتا هیچی توو دلشون نیس،همینجوری یه چیزی میگن. منم دو روز پیش ...

نمیدونم واقعا

من پا به پاش حتا بیستر دارم کار میکنم

نذاشتم اب بتوو دلش تکون بخوره

در صورتی که اون نباید میذاشت اب توو دل من تکون بخوره

اونم که اینجوری.....

راستش من هیچی نگفتم ولی بدجوری موند توو دلم قلبا تا حالا دلت شکسته؟؟ من اون مدلی شدم الانن......ه ...

بگردم برای دلت🥺بله عزیزدلم منم دلم شکسته و حتی شاید دلشم شکوندم ولی خب چه میشه کرد😔زندگیه دیگه ی روز اینجوری ناراحت میشیم ی روزم خوشحال…..سعی کن بیخیالش باشی زندگی خودتو کن که خدایی نکرده ناراحتی اعصاب نگیری

اگه معذرت خواهی نمیکنه و خب هیچوقتم جوابشو ندادی ب نظرم ی بار درست حسابی جوابشو بده از موضع خودش بیاد پایین یکم ،

از ته قلبم میخوام خدا بهت آرامش بده🙏🏻❤️

اگه دلت بخاطر اون پولهایی که میدی میسوزه  بنظرم بهش نده یه ماه دوماه قطع کن  حقوق تو بهش ...

منتی نداشتم و ندارم برای دادن هزینه های زندگی

ولی خیلی بی فکره کلا

همیشه هم سکوت کردم در مقابلش

چون اعصاب نداره و قاطیه کلا

سر کوچکترین چیزی به من اینجوری میگه...معذرت خواهیش به نظرت فایده داره بعد ده سال زندگی؟؟؟

2706