2733
2734
عنوان

میشه به این بیبی چک یه نگاه کنید

336 بازدید | 38 پست

سلام خانما صبحتون به خیر.

این دوتا بیبی چک زود این خطارو انداخت

ممکن اشتباه باشه؟

مثلا بیبی چکش خراب باشه یا کلا کسی بوده انقدر پررنگ بشه کاذب بوده باشه؟

علائمم دارم ۲روزم عقب انداختم که اصلا سابقه ندارم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثبته مبارکه 

ممنونم سلامت باشید.

میترسم کاذب باشه

یا انقدر پررنگ شد مشکلی باشه

والا ماهم معلوم نیست چی میخوایم هی میگیم چرا بیبی چک کمرنگ یا خط نداره خدایا یه پررنگ قسمتم کن حالا پررنگ شده استرس داریم😅

2728
ممنونم سلامت باشید. میترسم کاذب باشه یا انقدر پررنگ شد مشکلی باشه والا ماهم معلوم نیست چی میخوایم ...

نه این مارک بیبی چک خوبه شما دوتا هم زدی دیگه امروز باید بری ازمایش انشالله که سالم بغلش کنی 

خدایا آن ده که آن به 
نه این مارک بیبی چک خوبه شما دوتا هم زدی دیگه امروز باید بری ازمایش انشالله که سالم بغلش کنی 

مارکش یونی چک

ممنونم،اره انشالله میرم چون خیلی دلدرد دارم

مبارکه عزیزم 😍🥰

ان شاءالله سالم بیاد بغلت

فانوس آرزوهایم همیشه روشن است و اینگونه است که من میمانم و خدایی که بودنش حال دلم را خوب می کند ❤😊😉خدایا شکرت که منو لایق مادر شدن دونستی 😍 خوشبحالم چون 😌یکیو دارم که خیلی دوستش دارم ❤ یکیو دارم که همیشه باهام باشه 🙃😍 یکیو دارم که میتونم بهش تکیه کنم 🤗😊😘 همه زندگیمــی👈❤Reza❤
2740
مبارکه عزییییزم   ، انشاءالله بارداری خوب و راحتی داشته باشی و به خوشی و سلامتی بیاد بغلت &nb ...

ممنونم عزیزم😍😍😍

انشالله زود زود قشنگ ترشو تجربه کنی مهربون🤩

مبارکه یه کنجد داری بسلامتی بغلش کنی

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ ????

چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که مى‏گوید باش پس [بى‏درنگ] موجود مى‏شود (??)
2706