2733
2739
عنوان

خط پررنگ بیبی چک میتونه کاذب باشه؟

273 بازدید | 23 پست

سلام خانما شبتون به خیر.

من امشب ۲تا بیبی چک گذاشتم ۲تاش زود خط انداخت اونم پررنگ

ممکن کاذب یا اشتباه باشه؟

علائمم یکم دارم.۲روزم عقب افتاده.تواقدامم بودم

نه دیگه ۹۹درصد مثبته، مبارکه

کاربری خودم نیس ، تاپیک های قبل تاریخ فروردین ۴۰۲ گردن نمیگیرم 🤣  😂 کاربری خودم پریده بیرون هرکاری کردم رمزش بازیابی نشد ، این مال دوستمه دیگه لازم نداشت😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ن کاذب نیست مبارک‌عزیزم

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤
2740
نه عزیزم مبارکه برا منم دعا کن باردار بشم

دیشب اینستا دیدم‌نوشته بود روز اول محرم روزه خیلییییی ثواب داره و برای فرزند دار شدن روزه بگیریم 

حضرت زکریا روز‌اول‌محرم‌حاجتشون‌براورده شد 

من‌اگ‌پری نشم‌میگیرم شمام‌ بگیرید ایشاله سال دیگ با نی نی هامون‌بریم‌شیرخواران

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤
وای راست میگید خدا کنه انشالله عزیزدلم

چندماه اقدامی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706