2733
2734
سلام. دخترم هجده ماهشه.قد تولدش 51بود ولی قدش خوب رشد نمیکنه الان 75.چکار باید بکنم؟
دخترکم همه دنیای منی...خدایا شکرت

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
قد خودت و همسرت چنده؟
‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه
قد یه تابع ژنتیکی هست و تا حدودی هم اکتسابی، اولا شما تشخیص نباید بدی که قدس کوتاهه یا نه، این مسله به منحنی رشد قدش توی کارت بهداشت برمیگرده و تشخیص پزشک متخصص، اگر قدش بر اساس منحنی نرمال نیست باید دکتر از نظر هورمونی بررسیش کنه و تشخیص بده، همین
قد تولد ربط زیادی به بلند قدی یا کوتاه قدی نداره . پرسه رشد قدی تا دو سال و نیم اگر اشتباه نکنم میزان قد بزرگسالی رو تقریبا مشخص میکنه . دو برابر قد دو سال و نیم میشه قد بزرگسالی .
خدایا می دانم دوستم داری،همیشه هواییم را داشته باش چون بی هوای تو ابری می شوم
2706