2733
2734

سلام دوستان من راهنمایی میخوام در مورد سفر به این مناطق بین هورامان و هجیج کدوم بهتر و جدابتره برای سفر و از نظر محل اقامت و سرزندگی و خوش گذشتن کدوم یکی بهتره اگر تجربه ای در این مورد دارین ممنون میشم

هر دو تاش خوبه عزیزم ببین یهسرچ بکن گوگل بزن مناطق این دو تا رو نگاه کن ببین از کدوم خوشت میاد، از نظر من که خوبه، جاهای دیگه هم هست توی کرمانشاه بتونی بری

صحنه هم عالیهههههههه 😍😍 

برای تفریح سراب هاشم خوبه

عزیزم هردوش واقعا قشنگه خیلییی

هجیج ،روستای پلکانی خیلی قشنگیه تو شهرستان پاوه

دریاچه ام داره خیلیم سرسبزه:)

اورامانم که اصن نگم برات همینطور  پلکانیه و کلی رودخونه داره و درکل جاهای دیدنی  بیشتری داره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه تایم زیادی میخایی بمونی خیلی جاها میشه رفت جاده هجیج که میری می تونی یه شب اونجا اقامت داشته باشی فردا صبحش هم‌برو هورامان سلین ته ته خیلی باحال جاده خنک هم هست بازم سوالی بود بگو تا ج‌بدم

اگه تایم زیادی میخایی بمونی خیلی جاها میشه رفت جاده هجیج که میری می تونی یه شب اونجا اقامت داشته باش ...

ممنونم چهار روز فرصت داریم که میخواستم دو روزش کرمانشاه باشه و خیلی هم تو جاده نباشیم خسته بشیم. هر دورو خیلی تعریف کردن ولی موندم کدوم بریم روستای بلبرم میگن خوبه حتی خود مریوان کاش فرصتم زیادتر بود