2733
2739

میگن اگه  ۲۱مرتبه خونده بشه و هدیه بشه به امام سجاد ع‌ 

مریضِ کربلا  شفا پیدا می‌کنه به امید خدا 😭😭😭😭 

خاله ها هرکدومتون میتونید واسه بچم بخونید بگین لطفاً 

دعا کنید جواب سی تی اسکن بچم خوب باشه و عمل نخواد😭😭😭😭😭

خدایا سلامتی بچمو برگردون 

منو با بچم امتحان نکن 

خدایا بهم رحم کن 

هیچی جز سلامتی بچم نمی‌خوام ازت 😭😭😭😭

صورتم خیسِ اشک شده من چه جور طاقت بیارم خدا 😭😭😭😭😭 من تحملم کمه 

خدایا دستمون سمتت دراز کردم 

دست خالی برم نگردون 

تورو به ماه عزای حسین قسم حاجتمو بده 😭😭😭😭 

و قل رب انزلی منزلا مبارکا و انت خیرالمنزلین✓ خدایا مارو هم خونه دار کن.دعا میکنید ماهم بتونیم بزودی و آسونی خونه بخریم و دلمون شاد بشه...خدایا ما بجز تو هیچ پناهی نداریم نا امیدمون نکن قربانت بشم تو خدایِ فراوانی ها هستی.ببخش به ما از نعمتت‌..خدایا شکرت

خودم الان میخوام بخونم 

از خواب پریدم و این سوره اومد تو ذهنم 

احساس کردم خوندمش و حاجت گرفتم 

یا زین العابدین دخیلت 

بچمو شفا بده 

و قل رب انزلی منزلا مبارکا و انت خیرالمنزلین✓ خدایا مارو هم خونه دار کن.دعا میکنید ماهم بتونیم بزودی و آسونی خونه بخریم و دلمون شاد بشه...خدایا ما بجز تو هیچ پناهی نداریم نا امیدمون نکن قربانت بشم تو خدایِ فراوانی ها هستی.ببخش به ما از نعمتت‌..خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

امیدوارم هیچوقت مریض نشین 

دعا کنید دکتر امروز بگه بچت با داروی ساده خوب خوب میشه و عمل نمی‌خواد 

خدایا معجزه کن 

می‌دونم تو بخوای میشه 

بخوا واسه بچم😭😭😭😭

2738

سلام گلم الهی به حق حضرت محسن ع که توشکم مادرشون فاطمه زهرا س سقط شدن دلبندت شفای کامل پیدا کنه همچنین همه بیماران الهی آمین اللهم صل علی محمد و آل محمدوعجل فرجهم 

یک مرتبه میخونم

اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم💚لطفا برای شادی روح همه شهداو رفتگان صلوات بفرستین💚

سلام عزیزم من نمیدونم چی شده 

ولی ایشالا به حق علی اصغر هرچی  ک دکترا گفتن کلا غلط باشه یا همه چیز خیلی سطحی باشه و رفع بشه که دلت اروم بگیره

ارزو میکنم برات به اون لحظه ای برسی که بگی اخیش خدایا شکرت و صورتت پر اشک شوق بشه

خدا ک تنهات نمیذاره.

منم عصر یک مرتبه میخونم.

هرخبری شد منم خبر کن 

دلم پیشته

بیایی تاپیک بزنی خوشحالمون کنی حتما تگمون کنی.

ممنونم ازتون 😭😭

چرا سی تی میگیرن ازش چی شده  

میشه نگم 

😔

۱۵مرتبه دیگه مونده ‌‌

هرکس می‌تونه واسه بچم بخونه

دعای شما گیراست 

وقتی تو شکمم بود خوردم زمین و تا چند روز تکون نمی‌خورد 

چقدر سونو رفتم و گریه میکردم.

مدام اینجا التماس دعا داشتم 

خدارو شکر حاجت گرفتم با دعای شما  

الهی که این بار هم حاجت بگیرم 

خدایا نظری کن 

بچم صحیح و سالم باشه