2733
2734
عنوان

از وقتی پدرمو از دست دادم…

585 بازدید | 30 پست

یعنی حدود ۲ ماه قبل

پشت هم بدبیاری میارم نمیدونم بخاطر حواس پرتی خودمو یا افسردگی یا چی؟! فقط نمیفهمم چرا خدا هوامو نداره؟! از خودم خسته شدم خیلی حس تنهایی دارم😞 

کسی نیست دردامو بهش بگم قبلنا مامانم بود الان بهش بگم حالش بدتر میشه 

داشتم فکر میکردم تو این چند ماه مامانم بچه هاشو داشت ، خواهذ برادرم خونوادشونو دارن فقط منم که تنهام امیدم بخدا بود ولی همش ناامیدم میکنه 

خدارحمت کنه 

سخته دورانی سختیو داری تحمل میکنی صبوری کن 

یواش یواش سعی کن بری باشگاه یا حداقل  پیاده روی کن  شاد خودتو نگهدار ، افسردگی سراغت نیاد میدونم سخته و همینطورم خیلی زوده بخام بگم با قضیه کنار بیایی ولی گاهی اوقات نزار توی غصهات غرق شی

اینم بدون بهت قول میدم خدا حواستووو داره  اونم نگرانته اونم غمخارته ،   هرروز یک صفح قران بخون ، نماز بخون ارومت میکنه

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                

خدا بهت صبر بده خواهرم

به خاطر افسردگیه مشکلاتت رو دو برابر حس میکنی زمان همه چیز رو تغییر بده سعی کن خودت رو نبازی

هر کس به اندازه ی سطح شعور و شخصیت خودش صحبت میکنه ،کلماتی که از زبان جاری میشن نشانگر شخصیت شماست پس قبل صحبت کردن کمی تأمل کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ببین من ۱۰ مردا ماه امسال میشه دو سال که پدرم فوت شده.یک سال تمام من روز تا شب

شب تا روز کارم گریه بود .۶ ماه ک از خونه نزدم بیرون حتی بگو برم تا جلوی در.بعد یک سال بازم کارم گریه بود ولی مشغله کاریم زیاد بود.سرکار یکم فکرم کمتر میشد ولی به محض رسیدن به خونه باز من شروع میکردم.اینقدر گریه میکردم‌ و خودم‌ میزدم از چشم خواهرو مامانمو فامیلم افتادم.دیگه همه پشت کردن بهم.خیلی تنها شدم هی میگفتن بسه دیگه یا کمتر ناراحتی کن داری پیر میشی انگار دست خودم بوددددد!!!!!!! خیلی تنها شدم خیلی الانم همونم ولی یاد گرفت فیلم بازی کنم و ناراحتیم‌و نشون ندم خدا برای هیچ کسی نیاره

من از پایان خود آگاهم زنده باد تمام اشتباهات من✌🏻
خدا رحمتش کنه چرا فوت کرد؟ منم احساس میکنم هیچکسو ندارم خدا رو هم ندارم

اینطور نگوووو منمم همین فکرو میکردم قبلاا

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
خدارحمت کنه  سخته دورانی سختیو داری تحمل میکنی صبوری کن  یواش یواش سعی کن بری باشگاه یا ...

باورت میشه هیچ کار نمیتونم بکنم چون مامانم نمیتونه تنها باشه، کار و زندگیمو تهران ول کردم اومدم مشهد بخاطرش الانم بیکارم پیشش میمونم ، یه روز خواستم برم سرکار هیچکی نبود بیاد پیشش!

2740
باورت میشه هیچ کار نمیتونم بکنم چون مامانم نمیتونه تنها باشه، کار و زندگیمو تهران ول کردم اومدم مشهد ...

خسته واقعاا ، میفهمتتت  ، ولی طاقت بیار میگذررره

بعد ۱۰ سال امشب نماز خوندم ولی دلم اروم نمیشه توقعم از خدا بیشتر ازین بود

ادامه بده فداتشممم ارومت میکنه از افسردگی هم دور میشی معطن باش ، ادامه بده  هرروز سعی کن بخونی سروقت اگ نتونسی حداقل نصفشو بجا بیار  ولی ول نکن لطفااا معطن باش نماز برکت کلی وارد زندگیت میکنه بخصوص ارااامش

منم توی همین شرایط تو بودم گلممم

ببین من ۱۰ مردا ماه امسال میشه دو سال که پدرم فوت شده.یک سال تمام من روز تا شب شب تا روز کارم گریه ...

منم میرم سرکار چند ساعت ارومم پیش دوستام میخندم ولی در همون لحظه غمگینم از درون، من اصلا نمیتونم غممو به هیچکی نشون بدم فقط تو تنهاییام گریه میکنم که بقیه ناراحت نشن 

اسی بمیرم برات چقد سخته آدم عزیزشو از دست بده😔

👀این شوهرای ما هربار زنگ  میزنیم میگیم کجاین میگن سر کار اگه راست میگفتن ما باید از نوک انگشت تا گردن النگوداشتیم  والا🤷‍♀️🤣 #شوهرای زحمت کش 😅🤭 # نه به شوهر آزاری😁
ببین من ۱۰ مردا ماه امسال میشه دو سال که پدرم فوت شده.یک سال تمام من روز تا شب شب تا روز کارم گریه ...

چرا این کار رو با خودت میکنی؟

مگه میشه آدم با مرده بدووه ؟

پدرتون رو خدا رحمت کنه ولی شما باید زندگی کنید میدونم خیلی دل تنگی و سخته ولی سعی کن به خودت این همه سخت نگیری

هر کس به اندازه ی سطح شعور و شخصیت خودش صحبت میکنه ،کلماتی که از زبان جاری میشن نشانگر شخصیت شماست پس قبل صحبت کردن کمی تأمل کنید
2706