2733
2734
یکی از دوستای من انجام داده.الان هم خودش هم دخترش صحیح و سالم هستن

دخترم، تو بهترین هدیه خدایی. تو شوق زندگی بهم دادی. تو روزایی که منتظر معجزه بودم، خدا تو رو تو دامنم گذاشت تا با هم شکرش کنیم. دخترم، من و بابایی برای اومدنت ، نگاهات، حرف زدنت، پا گرفتنت، فارغ التحصیل شدنت، و حتی عروس و مامان شدنت لحظه شماری میکنیم.

من هفته 18 هستم نمی دونم ازمایش خون سل فری رو بدهم یا امنیوسنتز تست غربالگری دومم یک به 350 شده برای همین دکترم گفت دو تا راه داری یکی ازمایش خون یا امنیوسنتز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
ببین مرکز درمان ناباروری و سقط مکرر ابن سینا کلینیک بارداری،از بیرون هم مریض قبول میکنن.اونا حرفه ای این کار هستن.بهشون اعتماد کن.تماس بگیر راهنماییت میکنن

دخترم، تو بهترین هدیه خدایی. تو شوق زندگی بهم دادی. تو روزایی که منتظر معجزه بودم، خدا تو رو تو دامنم گذاشت تا با هم شکرش کنیم. دخترم، من و بابایی برای اومدنت ، نگاهات، حرف زدنت، پا گرفتنت، فارغ التحصیل شدنت، و حتی عروس و مامان شدنت لحظه شماری میکنیم.

زنداداش من انجام داد تازن یک به ۸۵ بود الان بچه تپل و خوشگل و سالمه ولی دکتر نیلفروش عالیه تو این کار اما زنداداش من چون هزینش ازاد زیاد بود رفت بیمارستان میرزاکوچک خان نصف قیمت انجام داد
و خدایی که همین نزدیکیست'
منم رفتم کریمی نژاد،،، خداروشکر بچم بدنیا اومده، هیچ اتفاقی هم نیفتاد
لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
بعد از آمنیو تا یکهفته باید استراحت کنی ، پله بالا پایین نری، وسیله سنگین بلند نکنی،،، تازه من چون دوتا بچه داشتم، اصلا همون استراحتم نکردم
لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
اسم دکترش فکر کنم حقیقی بود، درست یادم نیست
اونجا رو دکتر خودم معرفی کرد ، خودشم همونجا آمنیو انجام داده بود بهمین خاطرم خیلی قبولش داشت
البته خود دکتری که نمونه رو گرفت تو اون مرکز نبود، فکر کنم خ کارگر شمالی بود، رفتم اونجا ، بعد نمونه رو دادن بردیم کریمی نژاد
2706