2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من  ده سال پیش که حالم بد بود ،دارو میخوردم تا ازدواج‌کردم ،وسواس بیماری هم گرفتم  در ک ...

چطور تونستی با اون حالت ازدواج کنی؟نمیترسیدی؟استرس و وسواست بدتر نشده بود برای انتخاب همسرت؟

2738

من از شش سالگی وسواس بیماری دارم...نمیدونم به چه دلیلی از این سن کم...! وقتی که استرس میگیرم و بهم فشار میاد وسواسم بیشتر میشه و افسرده ترم میکنه...تا حد امکان سعی میکنم خودم رو راضی کنم خیلی زیاد بشه دیوانه وار میرم دکتر تا خیالم راحت بشه...زندگیمو کوفت کرده بهم واقعا نمیتونم لذت ببرم و زندگی کنم

میخوام بالامو باز کنم و پرواز کنم👩‍🦽🎶🤞💖
من از شش سالگی وسواس بیماری دارم...نمیدونم به چه دلیلی از این سن کم...! وقتی که استرس میگیرم و بهم ف ...

پس تو هم مثل منی

مجردی یا متاهل؟اگه مجردی وقتی به ازدواج فکر میکنی یا خواستگار میاد اضطرابت شدت میگیره و میخوای فرار کنی از اون موقعیت؟

توی تصمیم گیری مشکل نداری؟

پس تو هم مثل منی مجردی یا متاهل؟اگه مجردی وقتی به ازدواج فکر میکنی یا خواستگار میاد اضطرابت شدت میگ ...

مجردم ولی اصلا حالا حالاها قصد ازدواج ندارم،نه تصمیم گیری مشکلی ندارم ولی خود زندگی برام جهنم شده هر لحظه فقط در فکر مریضیم چه لذتی میتونم ببرم 

میخوام بالامو باز کنم و پرواز کنم👩‍🦽🎶🤞💖
2706