2733
2734
عنوان

مامانای مهربون کمک

769 بازدید | 9 پست
سلام مامانای عزیز خوب هستید به کمک همتون نیاز دارم پسر من 28 خرداد 90 به دنیا اومده وزن اولیه اش 2.400 بود الانم وزنش 10.50 است اصلا" غذا نمیخوره قاشق را که میبینه دهانش را محکم میبنده شما هر راهی را که بگید رفتم تا غذا بخوره اصلا" فایده نداره بخدا از سر کار که میام مامانم میگه امروز هیجی نخورده اعصابم داغون میشه بعد از ظهر کل وقتم را میزارم تا این یه قاشق غذا بخوره اصلا" فایده نداره بخدا دیگه موندم چیکار کنم شماها اگه راحلی دارید منو راهنمایی کنید ممنون میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شکل غذا را تغییر بده شکل ادمک و...بشه بزار ساعتها با غذا وقاشق خودش بازی کنه ....
دیروزبرای کودکی گریستم که کفش نداشت...امروزبرای مردی که پاندارد...فردابرای خود که هیچ!!!!!!!!

2731