2737
2734
عنوان

مالیات ماشین ثبت نامی

1525 بازدید | 24 پست

سلام خانما

میخوام ماشین صفر از دیوار بخرم بعد فروشنده  گفت مالیات با خودتون ایشون ماشینش ثبت نامی بوده و تحویل گرفته

مالیاتشون چجوری؟؟؟؟نکنه خیلی زیاده

کسی اطلاع داره

عشق های زندگیم همسرم و گل دخترم (با احترام هیچگونه دوستی پذیرفته نمی شود.)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

باید با چند تا بنگاه دار مشورت کنی.

در حسرت دیدار پدری ب سر میبرم ک آخرین بار دستش توی دستم بود ولبخند روی لبش خشک شد ومنو تنها گذاشت .از وقتی رفت منم خندیدن رو فراموش کردم میشه برای شادی روحش ی صلوات بفرستی.سپاسگزارم
2740
چند می فروشه؟  اگر قیمت ارزون میده می صرفه  گرچه مالیات به عهده فروشنده هست

میدونی چقدربراش مالیات میاد؟ 

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
۱/۵

۱ونیم میلیون ؟؟ عزیزم ۳۰درصدوچطورحساب کردی   چنددرصدتفاوت کوییک کارخونه وبازاردرنظرگرفتی؟

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
حدود یک میلیون و پانصدهزار تومان مالیات نقل و انتقال هست  حدود چهارصد هزار تومان هم تعویض پلاک ...

منظور فروشنده اون ۳۰ درصدی نیست ک گفتن اگر زیر ۳ سال ماشین ثبت نامی رو بفروشی باید بپردازی؟

روز میشه این شب،باز میشه این در....
منظور فروشنده اون ۳۰ درصدی نیست ک گفتن اگر زیر ۳ سال ماشین ثبت نامی رو بفروشی باید بپردازی؟

منظورفروشنده همون ۳۰درصده