2733
2734
نگرانی نداره بچه ها خیلی حساسن خوابشون سبکه حتی باه حرکت خودشون واکنش نشون میدن خیالت راحت باشه
یار دبستانی من با من و همراه منی چوب الف بر سر ما بغض من و آه منی حک شده اسم من و تو رو تن این تخته سیاه ترکه بیداد و ستم مونده هنوز رو تن ما
2731
هیچی نیست کم به خودت استرس الکی بده میخوای برای چکاب بردیش اینم به دکترش بگو خیالت راحت شه من که هر چی نوزاد دیدم این خصلتو داشتن به بچه های بالای یکسال توجه نکردم
یار دبستانی من با من و همراه منی چوب الف بر سر ما بغض من و آه منی حک شده اسم من و تو رو تن این تخته سیاه ترکه بیداد و ستم مونده هنوز رو تن ما
چرا دختر من کوچولو بود این حالت رو داشت سعی کن قبل از خواب هیجان زده اش نکگنی بچه است دیگه خواب میبینه به حالت قندانی یه مدت خیلی اروم ببندش سفت نههااااا
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
این حرکات موقع به خواب رفتن ( میوکلونوس) جزو همون اختلالات خواب حساب میشه و چیز نگران کننده نیست دقت کن ببین ریتم تنفسش یا رنگ صورتش تغییر میکنه؟ خیلی هم بخوای محکم کاری کنی یه فیلم بگیر ازش ببر به فوق اعصاب نشون بده
2706