2733
2739
عنوان

مسکن ملی

502 بازدید | 13 پست

سلام.... یهویی پیامک اومده که برای مرحله اول ۴۰ میلیون تا ۱۵ روز دیگه پرداخت کنین درغیر این صورت انصراف داده میشین 😐 

یهو آخه از کجا بیارم ؟!!   وام سراغ ندارین؟ چه جوریاست ؟ چندتا پرداخت داره؟ ارزش داره ؟ 

دوساله عروسی کردیم و مستاجریم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
والا من دوستم تو مسکن ملیا حسابداره اینجوری که میگفت قسطای وامش خیلی بالاس اگر بعدها توان بازپرداخت ...

تقریبا قسطاش چقدره؟ 

یعنی ۴۰ تومن واریز کردیم برای مراحل بعدیش خودشون وام میدن ؟ یا منظورتون قسطای بعد از تحویل خونس ؟ 

من برا همین شرکت نکردم از اول بهم گفتن اسمت در اومد ۴۰ تا باید تو ۱۵ روز بدی،میگم کمینه امداد و بهزی ...

بخدا نمیدونم ، اصلا چیزی از مسکن ملی و وام و قسطاش و اینا نمی‌دونم اومدم اینجا راهنماییم کنن

تقریبا قسطاش چقدره؟  یعنی ۴۰ تومن واریز کردیم برای مراحل بعدیش خودشون وام میدن ؟ یا منظورتون ق ...

قسط بعد تحویل 

میگفت سال اولش ماهی 7 و خورده ای سال دوم 9 خورده ای سال سوم 11 خورده ای و .... ومیگفت باید 1 میلیارد و خورده ای پس بدن 

یه تحقیق بکن ببین چجوریه ارزششو داره  و شما از پسش برمیای اگر میتونی ادامه بده چون این واریزیا که ادامه داره همین 40 تومن مرحله اول فقط نیست

2740
برید پیش نماینده مجلس شهذتون بگید وام میخاید معرفی میکنن بانک واسه وام خرید کالا اینا...کارت میدن ی ...

شما چیزی راجب قسطاش میدونین؟ ارزش داره طلاهامو بفروشم برا ۴۰ تومن مرحله اول؟ برای مراحل بعدیش خودشون وام میدن؟ یا بازم کاسه چه کنم چه کنم باید دستم بگیرم😐

آخه من داخل همین نی نی سایت خوندم نوشته بودن ۴۰ تومن اولی که دادیم بعد ۳ ماه خودشون وام میدن که پرداخت کنیم ، راسته؟ 

از موقعی که پیامک اومده، گشتم وام پیدا کنم، یه نفر وام ۱۵۰ تومنی داره میگیره ۷ ساله ، میگه ۵۰ میدم بهت بجاش بیا ضامن شو و قسط ۵۰ تومنو خودت بده ، اینجور واسه پرداخت مرحله اول هفت سال باید قسط بدم و معلوم نیست طرف قسطاشو پرداخت کنه یا نه😐

قسط بعد تحویل  میگفت سال اولش ماهی 7 و خورده ای سال دوم 9 خورده ای سال سوم 11 خورده ای و .... ...

اره می‌دونم ، فکر کنم هر ۴یا ۶ ماه باید ۴۰ بدیم تا ۴ مرحله ، بعد خونه رو که تحویل دادن قسطاشو پرداخت کنیم

ولی من شنیدم مرحله اول که ۴۰ دادیم ۳ ماه بعدش وام مسکن میدن برای پرداختای۴۰ میلیونی بعدیش ، راسته؟

قسط بعد تحویل  میگفت سال اولش ماهی 7 و خورده ای سال دوم 9 خورده ای سال سوم 11 خورده ای و .... ...

ببخشید یه سوال دیگه 

بعد از این که کل قسطا پرداخت کردیم سند بناممون میزنن ، درسته؟ یعنی تا قسطا تموم نشه نمیشه بنام کس دیگه زد؟

ببخشید یه سوال دیگه  بعد از این که کل قسطا پرداخت کردیم سند بناممون میزنن ، درسته؟ یعنی تا قسط ...

ببین من مسکن مهر داشتم قبلنا خونه بنامم بود قسط هم میدادم ملیام لابد همینطوره سنا بنامتونه ولی در رهن بانکه 

شهر پردیس به دلیل موقعیت قرارگیری عالی که داره، بهترین گزینه برای سکونت و یا سرمایه گذاری رو داره.

شرکت ایران ملک به صورت تخصصی در شهر پردیس فعالیت داره و میتونه بهترین گزینه هارو با توجه به بودجه شما و طرح های ویژه ای که در اختیارتون میزاره بهتون ارائه بده. تماس با 09331003696 / 02176295600  سایت شرکت ایران ملک: https://irmelk.com