2733
2739
عنوان

مهد سهیل تو پیروزی

198 بازدید | 3 پست

خانوما کسی این مهد گذاشته بچشو؟؟ دخترم دو ماهه ک میره ولی بیزار شده. میدونم ک رفتار بدی هم ندارن باهاشون. بنظرم باید محیط رو شادتر کنن. مهد پریزاد هم مدام میگه ظرفیت ندارم. اگر تجربه یه مهد خوب تو پیروزی رو دارید بگید بهم ممنونم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1714230/داستان-زندگی-من

سلام عزیز

من سال 90 پسرم رو اونجا گذاشتم و حدود یکسال اونجا بود. متاسفانه اولین بچم بود و تجربه ای نداشتم برای همین دیر متوجه شدم.

از نظر بنده مهد خوبی نبود. مدیر مهد ادعای داشتن دکترای روانشناسی کودک دارن ولی از نظر بنده مدیریت خوبی نداشتن.

اون زمان همسرشون هم تو مهد حضور داشتن. خوراکی هایی که برای پسرم بعنوان صبحانه هفتگی میخریدم مثل نون تست و عسل و ... به پسرم نمیرسید و بعدها پسرم گفت همسرشون هم استفاده میکردن.  در صورت شیطنت بچه ها به سر بچه ها ضربه میزدن که آثارش نمونه البته این رو پسرم بعدها برای من تعریف کردن. زمانی متوجه شدم که به صورت سرزده مهد رفتم و برخورد بد ایشون رو با یکی از بچه ها دیدم و سریع پسرم رو از مهد خارج کردم. جالب این بود که شروع کردن به ایراد گذاشتم روی پسرم که هوش پایینی دارن و نمیتونند نقاشی بکشن و ...  ( الان پسرم جزء بچه های تیزهوش هستند) و با توجه به قوانین بهزیستی در اون زمان، در صورتی که کودک دو هفته حضور داشته باشه باید کل مبلغ شهریه رو بدن و غیر اینصورت نصف شهریه پرداخت میشه و چون اون زمان سه چهار روز بیشتر از ماه نگذشته بود حاضر نشدن مابقی شهریه رو عودت بدن. در کل خاطره خوبی از این مهد ندارم.

مهد سرای بهشت تقریبا همون حوالی هست و از نظر بنده کادر مسئولیت پذیری داشتن. بعد از مهد سهیل پسرم رو این مهد برده بودم و هنوزم که هنوز هست از اونجا به خوبی یاد میکنه.

سلام عزیز من سال 90 پسرم رو اونجا گذاشتم و حدود یکسال اونجا بود. متاسفانه اولین بچم بود و تجربه ای ...

ممنونم از توضیحاتتون عزیزم. من دیگه بیخیال اون مهد شدم. همسر خانوم حسینی الان هم اونجا حضور دارن ... من ی بار برای خیرات پدرم ی جعبه شیرینی بردم اونحا ک بچه ها بخورن و عنوان هم کردم ک برای بچه هاست ولی جعبه رو گرفتن و سریع گذاشتن زیر میز!!! برام اصلا این حرکتشون خوشایند نبود. القصه که دیگه دور اون مهد رو خط کشیدم و اتفاقا تعریف سرای بهشت رو شنیدم. ممنون ازتون

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1714230/داستان-زندگی-من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728