2733
2734
چیزی کنارش نمی خورید  سبزی؟ پیاز؟ کشک که داخلش هست . کنارشم می گزارید ؟

پیاز داغ بزار کشک بزار سبزی خوردن ماست چکیده نون تازه و خرما هم میزاریم چون حلیم طبعش سرده بعد خوردن هم چای نبات میدیم

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  

چون مهمون داری ریحون و فلفل سبز بذار تو سفره 

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من خیلی دوست دارم همینجوری خالی هم میخورم😂

با کشک و پیاز داغ نعنا داع و گردو

پیاز خام ک نمیشه کنارش باشه یجوریه

سبزی هم من کلا نمیخرم

معمولا سالاد درست میکنم 

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️
با نون  یه سطل کوچیک می‌خریم اول ماه رمضون  واسه سحر و افطار فقط  میخوریم یه لایه ...

اره پنیرم بزاری تو کاسه و نون رو بمالی به پشت کاسه چند سال یه کاسه پنیرو دارید 

شوخی میکنی دیگه 

یه سطل کوچیک مال دو نفره اونم فقط یه وعده 

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  
2706