2733
2739

به تازگی خواهرشوهرم متاسفانه همسرشون فوت شده و ۲ تا هم بچه دارن و حال روحی مناسبی ندارن ، خانومایی که همسرتون فوت شده از اطرافیانتون چه انتظاراتی داشتین؟ من و همسرم دلمون میخواد هرکاری از دستمون برمیاد براشون انجام بدیم ولی نمیدونم دقیقا چیکار کنیم براش،  کسایی که این شرایطو تجربه کردن میشه راهنماییم کنین

بنظرم ترحم بی جا نکنین

فقط بگین که پشتشون هستین و هر کمکی خواستن میتونن روشما حساب کنن

مثل قبل باشین دقیقا

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

تو این زمونه کسی قدر خوبیو نمی دونه بارها بهم ثابت شده

امیدوارم خواهرشوهرت قدر خوبیتو بفهمه ک انقد بفکرشی

خواهش میکنم امضام بخون 🌱                                      دوست خوبم من زیاد به اسم کاربری توجه نمیکنم شاید تو یه تاپیکی باهات هم نظر باشم و بگیم بخندیم،،شاید تو یه تاپیکی نظراتمون برخلاف هم دیگه باشه بحث کنیم ناخواسته دلتو شکسته باشم🥺..حلالم کن دوست مهربونم🌹                      🌷 لطفا به نیت نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستید🌷    انشاالله به حق پنج تن حاجت روا بشید 🤲                            💚اگه برام دعا کردی بهم بگو  منم به نیت حاجتت برات توحید بخونم💚
2740

منم با دوتا بچه همسرم فوت کرد .فقط هواشو داشته باشید گاهی وقتا بچه هاش ببرید بیرون تا خواهرشوهرت یکم تنها باشه خودت باهاش برو بیرون بلاخره اتفاق بدیه گذر زمان درست میکنه همه چیزا

کاربر قدیمی ام behi24کاربریما گم کرده ام😦😦

بچه ها رو هماهنگ کنید بیرون ببرید پارکی تفریحی 

دورش باشید لطفا 

منم بابام فوت کرد

خیلی سخت بود شدیدا 

به بچه هام نگید مرد که گریه نمیکنه 

یا تو دیگه مرد خونه ای و فلان 

خواهشا اینو هیچکی نگه به هیچ بچه ای 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

من پدرم فوت شد انتظار خیلی زیادی از بقیه داشتیم مثلا مادرم انتظار داشت برادراش زنداداشش شام و نهار دعوتش کن تا از تنهایی در بیاد ولی وقتی پدرم فوت کرد بعد از چهلم پدرم  همه رفتن مسافرت و کسی به فکر مادرم نبود ما ۵ سال مسافرت نرفتین عیدا خونه بودیم ولی همه‌ی فامیل میرفتن خوش می گذروندن 

تو خوشی ها به فکرش باشید هرکاری از دستتون بر میاد براش بکنید 

من که بعد از فوت پدرم دایی هامو و خاله هامو نفرین کردم چون اصلا به یادم نبودن و تنهامون گزاشتن 

میشه یه صلوات یا فاتحه برای پدر عزیزم بفرستی🖤
2706