2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اندیشه جان

همانطور که دوستان گفتند دکتر رفتن ضرر نداره و امیدوارم که مشکل خاصی نباشه

من دو ساله که به این بیماری مبتلا هستم. این بیماری طیف گسترده ای از علائم را داره به طوری که تشخیصش برای خیلی از متخصصین هم سخت هست حتی در ام آر آی هم شاید مشخص نشه.

من هم شروع بیماری ام با یک ضعف جسمانی شدید بود طوری که برای راه رفتن مجبور بودم دستم را به دیوار بگیرم. زانوانم خم می شد و دستاهایم قدرت نگهداری یک بشقاب کوچک را هم نداشتند.

چندین ماه اینطوری بودم ولی هیچ پزشکی تشخیص نداد مشکل از کجاست. کم کم با مصرف ویتامین های مختلف و استراحت بهتر شدم ولی اصلا به حالت سابق برنگشتم. تا اینکه یک روز صبح دچار چشم درد شدیدی شدم. چشم چپم درد می کرد ظاهر چشم سالم بود درد از پشت کره چشم بود. و بعد بینایی چشم چپم را کاملا از دست دادم. تازه اون موقع بود که در ام آر آی پلاک های ام اس دیده شد.

این توضیحات را دادم که هم به فکر باشی و هم اینکه بیخودی ناراحت نشی. تشخیص خیلی مهمه. اگر تهران هستید من دکتر حجتی، دکتر آزایانس ، دکتر سرتیپی را پیشنهاد می کنم

البته دکتر سیگارودی و صحرائیان هم خیلی متبحر هستند ولی فکر نمی کنم به این راحتی بتونی ازشون وقت بگیری.
لیست کارهای امروز من :

شمارش نعمتهایم .
تمرین مهربانی .
رها کردن هر آنچه که از کنترلم خارج است .
گوش دادن به قلبم.
کمک پنهانی به دیگران .
تنفس عمیق..........

2731

ام اس اغلب موجب اختلالات حسی در اندام ها از جمله درد، بی حسی، خارش و ... می شود. مشکلات مربوط به کنترل ماهیچه در افراد مبتلا به ام اس شایع است.

برای اطلاعات بیشتر از بیماری ام اس روی لینک زیر کلیک کنید

بیماری ام اس

سلام و عرض ادب به همه دوستان عزیز

بنده درمانگری رو میشناسم که در زمینه هیپنوتراپی و درمان انواع بیماریهای سخت کار کردند و تبحر و تجربه کافی دارند.مدتها خارج از کشور در این زمینه کار کردند.کارشون بقدری تضمینی هست که هزینه رو

بعد از درمان دریافت میکنند.هدف کمک به افرادی هست که بیماری و مشکلی (اعم از جسمی و روحی)دارند که موفق به رفع آن نشدند.

امیدوارم با رفع باری از دوش سلامتی و زندگی شما

دعای خیرتان بدرقه راهمان شود ۰۹۳۰۷۰۱۳۹۷۶

2738