2733
2734
عنوان

خون در مدفوع نوزاد.....کمک لطفا

3581 بازدید | 6 پست
چند روز پیش یه لکه کوچیک توی پوشک دخترم دیدم ......امشب یه چیزایی قرمز ولی مطمئن نیستم خون باشه دیدم......دخترم 3ماه و نیمه است.....کسی می دونه چیه؟ خیلی نگرانم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام
دختر من هم همین مشکل و داشت .کلیه لبنیات رو از غذاهات حذف کن حتی شکلات وشیرینی و بیسکویت و هر چی که توش لبنیات والبته گوشت گاو و گوسالست .سوسیس و کالباس و آجیل بعد از 3 تا 4 روز آینده خوب میشه .این رژیم رو باید همینطور حفظ کنی تا 10 ماهگی که احتمال دلره بچه خوب بشه اگه نشد تا زمانیکه شیر می دی
سلام یاسمین عزیز دوست من هم دخترش دو سه ماهه بود . خودش روغن حیوانی گاو مصرف کرده بود دخترش اسهال خونی شده بود. بعد گفت هی چیزهای دیگه خوردم و ... تا شیرم صاف شه. بعد خود به خود دخترش خوب شد . من فکر کنم بهتره نه تنها از محصولات گاوی نخوری بلکه شیرت رو هم یک کم بدوشی و دور بریزی عزیزم تا شیرت صاف شه. ان شالله مشکلی نیست . ولی به نظر من هم با دکتر مشورت کن گلم.