2752
2734
عنوان

چه حرفه ای الان خیلی پردرآمده؟

87 بازدید | 11 پست

کن عاشق شیرینی پزی ام و فکر کنم کلاساش پرهزینه و درآمدش خیلی نباشه

بجز این چه حرفه ای خوبه یاد بگیرم و راحت بشه درآمد داشت ازش؟ 

آرایشگری هم که از پنج نفر چهارنفر آرایشگر شدن🥲🥲😂

ناامیدم نکن من تازه میخام برم کاشت ناخن یاد لگیرم

چشمانت جای دگر بود و غمت کنج دلِ مـا...  من آن دیوانه ی دیروزم امٓا بُـردبار..  کاربری دست۲نفره یه خانوم خونه و یه دخترِ خونه😁
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پردرامدترین شعل الان اختلاسگریه 

ولی برای من و شما زیاد فرق نداره ارایشگری یا کیک پزی در هرصورت باید پاره بشیم تا دو ریال دربیاریم

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
2731
ناامیدم نکن من تازه میخام برم کاشت ناخن یاد لگیرم

کاشت ناخن خیلی زیاد

مژه و میکاپ بهتره

اشتباه از ما بود،اشتباه از ما بود که خواب سرچشمه را در خیال پیاله می دیدیم✨☘️
هیچ کاری اشباع نمیشه مهم اینه تو کارت خیلی حرفه ای باشی قطعا به درآمد خوبی میرسی  

امیدوارم .. 

من هیچ پشتوانه ایی ندارم

چشمانت جای دگر بود و غمت کنج دلِ مـا...  من آن دیوانه ی دیروزم امٓا بُـردبار..  کاربری دست۲نفره یه خانوم خونه و یه دخترِ خونه😁
پردرامدترین شعل الان اختلاسگریه  ولی برای من و شما زیاد فرق نداره ارایشگری یا کیک پزی در هرصور ...

نه ارایشگری فقط باید یاد بگیری بعد راحت پول در میاری اکه علاقه هم داشته باشی

البته جهان سومین به ظاهر خیلی اهمیت میدیم متاسفانه

اشتباه از ما بود،اشتباه از ما بود که خواب سرچشمه را در خیال پیاله می دیدیم✨☘️

سلام عزیزم راجب ساب سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ مردای نینی سایت تاکید میکنم نه درخواست دوستی بدین نه برام کامنت بذارین و نه ریپلای کنید!! اگرم کنید جوابی دریافت نمیکنید👊🏻