2733
2739

عاجزانه خواهش میکنم دعاش کنید 

و قل رب انزلی منزلا مبارکا و انت خیرالمنزلین✓ خدایا مارو هم خونه دار کن.دعا میکنید ماهم بتونیم بزودی و آسونی خونه بخریم و دلمون شاد بشه...خدایا ما بجز تو هیچ پناهی نداریم نا امیدمون نکن قربانت بشم تو خدایِ فراوانی ها هستی.ببخش به ما از نعمتت‌..خدایا شکرت

امیدوارم ک همیشه سالم و سلامت باشه 

برای سلامتیش صلوات میفرستم ⁦❤️⁩

❌درخواست دوستی ممنوع مخصوصا آقایون ❌    باید جانم هایش را درون ثبت احوال ثبت کند ک کسی هوس نکند ب نامش بزند🥺🧡 مامان ی دخترک مو فرفری لپ گلی ام ک ب سوسمار میگه سوسملک، ب مارمولک میگه مارگولک ب ممد قلی هم میگه مگگولی به نگهبان هم میگه نبهگان😂  اخه من نمیرمممم براش🥺⁦❤️⁩   ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  °            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من براش اون چله رو شروع کردم گلم چون خیلی بی قراری هی تامیک میزنی اگر خواستی هدیه اش بده اگر ن هم فدای سر کوچولو نازت...همین الان تموم شد اومدم بهت خبر بدم ک دیدم تاپیک جدید زدی

ی صلوات بفرس...خدابهت لبخند زد....
2728
من براش اون چله رو شروع کردم گلم چون خیلی بی قراری هی تامیک میزنی اگر خواستی هدیه اش بده اگر ن هم فد ...

خدا خیرت بده الهی چشم رو چشمم 

دعا کن بخیر بگذره و عمل نخواد 😭 

رو سر میذارم عزیزم 😭

و قل رب انزلی منزلا مبارکا و انت خیرالمنزلین✓ خدایا مارو هم خونه دار کن.دعا میکنید ماهم بتونیم بزودی و آسونی خونه بخریم و دلمون شاد بشه...خدایا ما بجز تو هیچ پناهی نداریم نا امیدمون نکن قربانت بشم تو خدایِ فراوانی ها هستی.ببخش به ما از نعمتت‌..خدایا شکرت
انشالله ک نمیخواد..مشکلش نگفتن دکترا عزیزم؟

نه هنوز 

دکتر فردا عمل داره 

پس فردا میاد 

جواب سی تی هم شب ساعت 9 میاد

من دق میکنم خدا 😭

2740
نه هنوز  دکتر فردا عمل داره  پس فردا میاد  جواب سی تی هم شب ساعت 9 میاد من دق ...

علایم چ بیماری داره ک عمل میخواد ...کدوم شهری امام زاده ای چیزی اونجا نیس؟ میخوای برات زیارت نیابتی امام رضا انجام بدم اروم‌شی ؟

ی صلوات بفرس...خدابهت لبخند زد....