2733
2734
عنوان

ام البنین امروز شنبه روزِ توئه

558 بازدید | 11 پست

قربونت برم خانوم 😭😭😭 رحم بکن به بچم 

عمل نخواد 

مشکلی نداشته باشه

ام البنین دخیلم

درمانده و ذلیلم 

تا ندهی مرادم

دست از تو برندارم😭😭😭 

واسه بچم صلوات می‌فرستین

دعاش کنید توروخدا

و قل رب انزلی منزلا مبارکا و انت خیرالمنزلین✓ خدایا مارو هم خونه دار کن.دعا میکنید ماهم بتونیم بزودی و آسونی خونه بخریم و دلمون شاد بشه...خدایا ما بجز تو هیچ پناهی نداریم نا امیدمون نکن قربانت بشم تو خدایِ فراوانی ها هستی.ببخش به ما از نعمتت‌..خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
صلوات فدستادم براشون ان شاءالله مشکلتون حل بشه روز شنبه واقعا رو ام البنین هست؟

اره عزیزم

شنبه ها واسه حضرت ام البنین نذری میدن 😭

و قل رب انزلی منزلا مبارکا و انت خیرالمنزلین✓ خدایا مارو هم خونه دار کن.دعا میکنید ماهم بتونیم بزودی و آسونی خونه بخریم و دلمون شاد بشه...خدایا ما بجز تو هیچ پناهی نداریم نا امیدمون نکن قربانت بشم تو خدایِ فراوانی ها هستی.ببخش به ما از نعمتت‌..خدایا شکرت
2738
عزیزم‌اگر پستم‌درمورد چله رو دیدی جوابم بده

دوباره بذار عزیز

دوباره بذار عزیز

عزیزم من نایب انواع ختم و چله ام ...اگر بخوای برای پسرت چله شریفه بنت حسن برمیدارم باهزینه دلخواه خودت ....شریفه بنت حسن برای مریضیای مختلف بهش توسل میکنن و شفا میده بهش میگن طبیب اهل بیت اسمش سرچ کن ...دخترامام حسنه...اگر خواستی درخدمتم...

ی صلوات بفرس...خدابهت لبخند زد....
عزیزم من نایب انواع ختم و چله ام ...اگر بخوای برای پسرت چله شریفه بنت حسن برمیدارم باهزینه دلخواه خو ...

زنده باشی چشم 

درخواستمو قبول کن