2737
2739

من ۲۲ سالمه یک ماهه پیش گرفتم یه هفته ای هم خوب شد بگو اصلا دست نزنه شبا من جوراب میکردم تو دستم میخوابیدم که جوشای صورتمو نکنم اگه هر کدوم کنده شد سریع کره محلی بزن روش که جاش خالی نشه برای من دو سه تاش ترکید کره محلی گذاشتم اصلا جاش نموند 

خسته شدم از اینکه باید برای همه خوب باشم منم یه جاهایی دلم میخواد بخاطر خودم با همه بد باشم مگه خودم چشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا؟همه میگیرن

خیلی صورتش افتضاح شده همش جوش جوش

بردمش دکتر میگه استراحت کنه... 

در اتاقش بسته اجازه نمیده نگاه صورتش کنم

کار خوبه خدا درست کنه ، سلطان محمود خره کیه
2731

سلام سخت نیست

نگرانی نداره

فقط  خنکی جات خیلی خیلی بخوره

هندوانه

عرق کاسنی

اصلا سرخ کردنی نخوره

کسی اطرافش نباشه مبتلا بشه مخصوصا زمانی که تاول ها ابکی هستند

باشامپو بچه بشوره 

دستکاری نکنه جاش نمونه

دکتر پماد میده میزنه روش

پسرم هفت ساله بود از مدرسه گرفت ده روز طول کشید خوب شد

بی حال و کم اشتها بود فقط خنکی جات ومایعات زیاد دادم و غذای اب پز یا مثلا دمی گوجه چیزی که سرخ کردنی نخواد 

جایی هم نبردمش کسی مبتلا نشه و خوب شد

اینکه گریه میکنه هم طبیعیه منم سه چهار روز اول کلا افسردگی داشتم حس میکردم جای همش میمونه زشت شدم تا اخر عمر ولی بعد سه چهار روز حالش بهتر میشه 

خسته شدم از اینکه باید برای همه خوب باشم منم یه جاهایی دلم میخواد بخاطر خودم با همه بد باشم مگه خودم چشه؟
من ۲۲ سالمه یک ماهه پیش گرفتم یه هفته ای هم خوب شد بگو اصلا دست نزنه شبا من جوراب میکردم تو دستم میخ ...

چه خوب  که گفتین ازتون ممنونم

اتفاقا کره محلی دارم...   

کار خوبه خدا درست کنه ، سلطان محمود خره کیه
2738
چه خوب  که گفتین ازتون ممنونم اتفاقا کره محلی دارم...    

فداتشم عزیزم😍