2733
2739

چندوقته میل باستانی میزنه میتونه از اون باشه؟ اخه اوایلش اصلا درد نداشت. الان یه هفته هست دراز میکشه دیگه نمیتونه بلند بشه🤦‍♀️🤦‍♀️

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نفخ و‌ ورم معده نداره؟

چرا عزیز، کلا معده درد داره. ولی انگار دنده های پشتشه. میگه استخوناشه

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
2740
میل باستانی چیه ؟وسیله ی ورزشیه ؟

اره عزیزم. همین که دوتا میل چوبی ماننده میزنن پشت سرشون میبرن

ارتوپد

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)
بله از اونه منم توپ پرتاب میکردم به تعداد زیاد پایین کتفم درد گرفته مخصوصا حالت دراز کش میخوام دکتر ...

آخه اونو خیلی وقته میزنه. دوسه ماهی میشه ولی الان یه هفته اس اینجوری شده

من اخه سه ساله این دردو دائم دارم با تنفس بدتر میشه؟

نه فک نکنم. فقط دراز میکشه دیگه نمیتونه بلند بشه. این تنفسو من خودم یه سری دچارش شدم بد دردی بود 😔 

2706