2737
2739

صندوقدار رستوران ۸تا ۲صبح حقوق ۱۰

صندوقدارو فروشنده ی فروشگاه بزرگ ی فروشگاه  ۴تا ۱۱ حقوق ۱۰با هزینه بزگشت

اپراتور شهر بازی ۲تا یازده حقوق ۸با هزینه برگشت

حس میکنم صندوقداری شغل پرمسولیت و استرسی هستش

اگه تو بحث بامن کم اوردی حس سوختن شدیدی میکنی،دنبال پماد سوختگی نروو!!به جاش میتونی بری تو تاپیکام تجسس کنی از اونجا یه چیز بدرد بخور دربیاری وبکوبونی تو صورتم😃 من ناراحت نمیشم😎ولی سوختگی تو درمان میشه👌 نگران بیشعوریت هم نباش تو خیلی وقته ثابت کردی بیشعوری😁این امضا صرفا مختص کسایی بود که فکر میکنن از تایپیکای بقیه نقطه ضعفاشونو پیدا کنن خیلی بچه زرنگن😑 (باتو نبودم دوست عزیز❤)

الان که دیگه همه چیز سیستمی شده سخت نیست. مبلغ فاکتور رو باید کارت بکشی دیگه یه ادم در سطح ای کیو متوسط هم میتونه انجامش بده

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بله توی حساب و کتاب خیلی باید دقیق و مراقب باشی و حواست باشه کسری نیاری توی حساب و کتاب سهل انگار نباشی وگرنه صاحب اونجا کسری ۲۰ سال قبل فروشگاهشم میندازه گردن تو ...

ولی اینم بدون هر شغلی سختی خودشو داره اگه توانایی شو داری اشکالی نداره 

من تورستوران‌کار کردم هم‌مغازه لباس فروشی رستوران بهتر بود غذا و حقوقش اما مغازه لباس فروشی ن اصلا

از چ نظر میگی لباس فروشی نه؟

رستوران سخت نیس حساب وکتاب؟

اگه تو بحث بامن کم اوردی حس سوختن شدیدی میکنی،دنبال پماد سوختگی نروو!!به جاش میتونی بری تو تاپیکام تجسس کنی از اونجا یه چیز بدرد بخور دربیاری وبکوبونی تو صورتم😃 من ناراحت نمیشم😎ولی سوختگی تو درمان میشه👌 نگران بیشعوریت هم نباش تو خیلی وقته ثابت کردی بیشعوری😁این امضا صرفا مختص کسایی بود که فکر میکنن از تایپیکای بقیه نقطه ضعفاشونو پیدا کنن خیلی بچه زرنگن😑 (باتو نبودم دوست عزیز❤)
بله توی حساب و کتاب خیلی باید دقیق و مراقب باشی و حواست باشه کسری نیاری توی حساب و کتاب سهل انگار نب ...

اگه رستوران بیرون بر نباشه چی؟

اکثریت دیگه الان کارت میکشن نقد همراه نمیارن

2740
من تجربش کردم  یکم مسولیتت زیاده ولی بنظرم اوکی بود  تنها مشکلی ک داشتم این بود ک تعطیلی ...

رستوران بیرون برهم بود؟

میگم الان فقط کارت کشیدنه دیگه

اگه رستوران بیرون بر نباشه چی؟ اکثریت دیگه الان کارت میکشن نقد همراه نمیارن

فرقی نمیکنه  اگه رستوران شلوغی باشه یه وقتایی برات سخت میشه  مثلا من یکی از دوستانم  صندوق دار رستوران بود میگفت گاهی اوقات اصلا خودتم نمیفهمی چطوری کسری آوردی باید خیلی حواس جمع باشی یا مثلا میگفت صاحب رستوران خودش یه آدم بی نظم و بی حساب و کتاب بوده یه سری حساب و کتاب خودش با بعضی مشتری ها داشته مثلا پول می‌گرفته بعد یادش می‌رفته به این بگه یا یادداشت نمی‌کرده بعد توی حساب کتاب دوستم  کم و کسری میومده.....ولی با این حال با وجود بی تجربگیش فقط چون حواس جمع بود از پسش بر میومد

فرقی نمیکنه  اگه رستوران شلوغی باشه یه وقتایی برات سخت میشه  مثلا من یکی از دوستانم   ...

فروشگاه چطور؟

مثلا صندوقدار ی فروشگاه شکلات

من تورستوران‌کار کردم هم‌مغازه لباس فروشی رستوران بهتر بود غذا و حقوقش اما مغازه لباس فروشی ن اصلا

سلام 

شما که صندوق داری رستوران تجربه کردین میگین چجوری کارش 

من نه کامپیوتر بلدم (درحدروشن و خاموش کردن) 

و جاییم کار نکردم 

میخواستم ببینم سخته ، میشه یادگرفت