2737
2734

خونه 180 متری  دو اتاق بزرگ تو شهر غریب که تو اون شهر  همیشه احساس دلتنگی و حس بد و دلگیری شدید داری ...

یا به خونه 40 متری با ی اتاق و آشپزخونه شش متری کوچیک تو‌ شهر خودت که حس خوبی ب اونجا داری ...البته هر دو خونه مستاجر نباشی و در ضمن با بچه یکساله 

.الان تو مورد اولم و دلم میخواد برم شهر خودم چون به شدت ازینحا بدم میاد ...

وزن فعلی ۶۴___وزن هدف ۵۵___امضای قدیمی ☺️(آرزوی فعلیم دیدن بیبی چک مثبت🤰🥺مطمئنم خدا باز مثل همیشه منو به این آرزوم هم می‌رسونه😍❤️۱۴۰۰/۶/۱۳بیبی چک مثبت شد خدایا شکرت😭😭❤️❤️❤️🤲🏻🤲🏻🤲🏻)

خب معلومه هر جا که حس خوب میگیری

و اینکه ۱۸۰ رو بفروش ۴۰ متر هم همینطور و برو یه خونه خوب

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اولی‌..من توی خونه ی کوچیک نمیتونم بمونم.. عادت ندارم..حیاط دار هم هس؟ ♥️اگ حیاط دارع بله.مامیخواستیم اپارتمان بخریم من نذاشتم🤣متنفررررم از اپارتمان..حیف نیس ویلایی

دیبایی ساختم ک ب بودنش افتخار میکنه:)🤌🏻🤍  
2728
مطمینی ۱۸۰ متری تو شهره روستا نیست ؟ الان قیمت خونه همه جا بالاست 

چ ربطی به قیمت داشت 🤔

وزن فعلی ۶۴___وزن هدف ۵۵___امضای قدیمی ☺️(آرزوی فعلیم دیدن بیبی چک مثبت🤰🥺مطمئنم خدا باز مثل همیشه منو به این آرزوم هم می‌رسونه😍❤️۱۴۰۰/۶/۱۳بیبی چک مثبت شد خدایا شکرت😭😭❤️❤️❤️🤲🏻🤲🏻🤲🏻)
اولی‌..من توی خونه ی کوچیک نمیتونم بمونم.. عادت ندارم..حیاط دار هم هس؟ ♥️اگ حیاط دارع بله.مامیخواستی ...

ما هم ویلایی دوست داریم ولی چه کنیم که پولشو نداریم مجبوریم تو آپارتمان باشیم 

خدایا خودت حافظ نی نیم باش الهی آمین
2740
اولی‌..من توی خونه ی کوچیک نمیتونم بمونم.. عادت ندارم..حیاط دار هم هس؟ ♥️اگ حیاط دارع بله.مامیخواستی ...

ن حیاط ندارع بالکن باریک

چ ربطی به قیمت داشت 🤔

آخه شهرم خیلی مهمه کجا باشه 

تفاوت بین این دو خیلی زیاد 

فردا بچت کلاس و..,میخواد 

همه رو باید در نظر بگیری 

فقط متراژ مهم نیست که 

خدایا خودت حافظ نی نیم باش الهی آمین
خب معلومه هر جا که حس خوب میگیری و اینکه ۱۸۰ رو بفروش ۴۰ متر هم همینطور و برو یه خونه خوب

نمیشه بفروشیم صاحبش ما نیستیم 😁مال پدرشوهرم

بستگی داره اون شهر غریب کجا باشه؟چقدر دور باشه؟

زیاد دور نیست ولی حس بد دارم اینجام