2733
2734
عنوان

نیاز به کمک دارم

230 بازدید | 20 پست

ما تازه نامزد کردیم 

دیروز خونه نامزدم بودم و خودش نبود منم هیچ وقت غذا درست نمیکنم 

با کمک گوگل و اینور و اونور یه غذایی پختم و خلاصه دهنم سرویس شد . شب اومد خونه ؛ گفت گرسنه نیستم، در حالی که حتی قبلش بهم گفته بود چی دوست داره . به شددددت  ناراحت شدم 😔 عایا من لوسم یا واقعا حق باهامه ؟ اینجور اتفاقا براتون پیش اومده تا حالا ؟ برخوردتون چطوریه ؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه دیگه حق داشتی‌ ناراحت بشی.دیگه از این جوها نگیردتت.دفعه بد بگو غذا از بیرون بگیره برای تو هم بیاره.والا.بعدا اینقدر قراره اذیتت کنه تو زندگی مشترک بذار این دو روز رو خوش باشی.مردها اصلا شعور ندارن حتی بهترینشون.

نه دیگه حق داشتی‌ ناراحت بشی.دیگه از این جوها نگیردتت.دفعه بد بگو غذا از بیرون بگیره برای تو هم بیار ...

به من میگه تو زیاد سخت میگیری زندگی رو . واقعا سخت میگیرم ینی ؟ 

2706