2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برای محبته ۱۰۰۱بار بخون اگر پیشته به خودش اگر پیشت نیست به عکسش فوت کن

نمیدونم فقط به نظر شما روی شوهرم ک الان در صدد کار های طلاقه و منو گذاشته خونه بابام و اصلا انگار من وجود نداشتم اصلا انگار من نبودم ک بدبختی کشید تا ب من رسید هم جواب میده یه نه

2740
برای محبته ۱۰۰۱بار بخون اگر پیشته به خودش اگر پیشت نیست به عکسش فوت کن نمیدونم فقط به نظر شما روی ش ...

دعایی توی نت هست برای رفع کینه وکدورت یا لطیف ادرکنی بلطفک الخفی اینم خیلی خوبه امتحانش کردم

اللهم عجل لولیک الفرج 🌹
اره جواب میده بخون

ب هر چی بگی واصل شدم به خدا به پیر و پیغمبر به شهدا ذکر های مختلف به مادر امام ها ولی هرروز همه چیز بدتر از دیروز میشه بااین حال بازم امیدوارم ک شاید چیزی درست بشه اوضاع خیلی خرابه خانواده ها افتادن رو هم شوهرم خو میتونم بگم انگار من اصلا از اول تو زندگیش نبودم در این حد ۳ماهه همش از عروسیمون میگذره نمیدونم کی برا این روز من دعا کرد اینجور بشه نمیدونم 

ب هر چی بگی واصل شدم به خدا به پیر و پیغمبر به شهدا ذکر های مختلف به مادر امام ها ولی هرروز همه چیز ...

حتما بخون عزیزم انشالله که جواب بگیری گلم توام برا من دعا کن 

لبخند های واگیردار😌💛
حتما بخون عزیزم انشالله که جواب بگیری گلم توام برا من دعا کن 

حتما برات دعا میکنم گلم به نظرم خدا دعایی ک من برای تو بکنم دعایی ک تو برای من بکنی رو بهتر میبینه حس میکنم

2706