2733
2734

خانوما من تووی زودپز گوشت گوساله و نخود همزمان پختم 

البته با گوشت گوسفند آبگوشت درست میکنم ولی هنوز نخریدیم با گوشت گوساله پختم ولی وقتی در زودپز رو باز کردم احساس کردم بوی آهن میده موقع خوردن هم همین طعم رو احساس کردم میدونید چرا؟ البته بگم کفشو هم هنگام جوشیدن جمع کردم و پیاز هم ریخته بودم همچین تجربه ای دارید؟

توکل من در همه امور به خدای مهربانم هست، خدایا دستمو بگیر.

برای من چندبار با گوشت گوسفند اتفاق افتاده و هنوز دلیلشو نفهمیدم

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

میدونم چی میگی برای من پیش اومده و چون به مقدار خیلی زیاد گوشت گرفته بودیم با قصاب صحبت کردیم و گوشت پخته شده هم بردیم براش و پس دادیم. 

مثل اینکه اینا به دام ی دارو یا واکسن نمیدونم دقیقا چیه میزنن که اگر سریع بعدش دام را بکشند گوشتش بد مزه میشه

نخودتو اب کرده بودی؟ یا اینکه یکم‌میجوشوندی ابشو میریختی باز میزاشتی زکدپز

بله نخود رو از شب قبل خیس کرده بودم ولی هرموقع اینطوری درس میکنم آخه میدونی وقتی جدا نخود رو امتحان کردم همچین طعمی نداد ولی گدشته رو امتحان کردم قشنگ طعم آهن داد مطمئنم از گوشته

توکل من در همه امور به خدای مهربانم هست، خدایا دستمو بگیر.