2733
2734

امروز مادرشوهرم گفت سقف دهنش یه چیزایی درآورده فک کنم برفک یا آفت باشه ....ولی سر سفره قاشق خودشو لیوانشو گذاشت دهن پسر یک سالم با اینکه قبلا گفته بودم دهنی خودمم نمی‌دم بهش شما هم ندید ولی باز اینکارو کرد منم دارم از استرس و ناراحتی میمیرم نکنه پسرمم سقف دهنش اونطور بشه ؟؟؟کی معلوم میشه اگر گرفته باشه ؟؟خطرناکه؟؟😭😭😭فردا بهش میگم تو گفتی دهنم اونطوره چرا دهنی دادی بهش؟ بگم بنظرتون ؟مهمونمونه میترسم ناراحت شه 

وزن فعلی ۶۴___وزن هدف ۵۵___امضای قدیمی ☺️(آرزوی فعلیم دیدن بیبی چک مثبت🤰🥺مطمئنم خدا باز مثل همیشه منو به این آرزوم هم می‌رسونه😍❤️۱۴۰۰/۶/۱۳بیبی چک مثبت شد خدایا شکرت😭😭❤️❤️❤️🤲🏻🤲🏻🤲🏻)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب تو جلو غذای پسرت قاشق کوچیک بزار  تا خودش بفهمه با قاشق بده

بخدا قاشق آوردم براش گفتم این مخصوص خودشه باز با مال خودش داد چون می‌دونه من حساسم 

وزن فعلی ۶۴___وزن هدف ۵۵___امضای قدیمی ☺️(آرزوی فعلیم دیدن بیبی چک مثبت🤰🥺مطمئنم خدا باز مثل همیشه منو به این آرزوم هم می‌رسونه😍❤️۱۴۰۰/۶/۱۳بیبی چک مثبت شد خدایا شکرت😭😭❤️❤️❤️🤲🏻🤲🏻🤲🏻)
2738
بهش نگو ب شوهرت بگو بگ بهش

شوهرم میگه من کاری ندارم 

من اگه همچین کاری میکنن همون موقع ظرف خودشو میدم میگم از غذای خودش بدین

فقط 28 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
حتما بهش بگو . بغیر از آفت و برفک خیلی از بیماری ها هستن ک از طریق بزاق انتقال پیدا میکنن. نمیگم ک ب ...

الان اینه ممکنه نگیرع؟یا حتما واگیره؟؟

من اگه همچین کاری میکنن همون موقع ظرف خودشو میدم میگم از غذای خودش بدین

غذا خودش جلوش بود از سر محبت می‌خوان مال خودشونو بدن..

ببین عزیزم اون باید خودش فرهنگ و بهداشت اینو داشته باشه که این کار رو نکنه اما شما هم اونطور بهش نگو که تقصیر تو بوده و اینا ....

چون هم اون ناراحت میشه و هم همسرت اما اگه رفت خونه خودش بهش مسیج بده بگو لطفاً لطفاً دیگهههه این کارو نکن بچه س حساسه 

خیلی کارشون زشته معلوم نیس تودهن هرآدمی چه خبره وچه مریضیایی دارن خیلی رک ومحترم بهش بگین باقاشق ولیوان خودش غذا دهن بچه بزاره یاموقع غذاخوردن نزارین بچه از کنارتون تکون بخوره